Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çocuklara, kitapçığı, pozisyon, seks

Çocuklara Seks Pozisyon Kitapçığı !

Eski 03-08-2009   #1
Gözyaşı
Icon1861

Çocuklara Seks Pozisyon Kitapçığı !

"Bugün yeni bir şey deneyelim" İngiltere'deki bir ilkokulda 8 yaşında henüz okumayı yeni sökmüş çocukların ellerine bir kitapçık verildi Bu kitapçıkta, ne matematik, ne de hayat bilgisi, bambaşka bilgiler yer almaktaydı Seks bilgisi!

İsmi 'How To Change The World For A Fiver' olan el kitabında banyoda eğlenmek için partnerle yapılabilecek 12 'eğlenceli pozisyon' anlatılmakla beraber, bunların hepsi aslında birer seks pozisyonuydu

Kitapçıktaki mesaj bununla da sınırlı değildi aslında Seks pozisyonlarının hemen altında "Fazla su harcama Eğlen Ama derin buruşana kadar da suda kalma" yazılı 'didaktik' bir not vardı

ÇOCUKLARA YANLIŞLIKLA VERİLMİŞ
4 çocuğa yanlışlıkla verilen bu kitabın Sainsbury's isimli okuldaki bir kitap dükkanına bırakıldığı, kitapçıdan da çocuklara 'hediye' olarak verildiği anlaşıldı

Kitapçının verdiği bilgiye göre, el kitabının kapağı çocuk kitaplarını andıracak kadar renkli ve içindeki açık saçık resimleri gösteren herhangi bir işaret yok Ancak sayfalar açıldıkça, oldukça açık illüstrasyonlar birbirini takip ediyor

Kitapçı durumu şöyle izah ediyor: "Bu tamamen bir yanlış anlama Dıştan çok sevimli bir kitap gibi görünüyorduDünyanın daha güzel nasıl bir yer olacağına dair başlığıyla, çocuklar için uygun olabileceğini düşündüm Ancak içine bakmadım Bu kitaplar, bana bir kampanya aracılığıyla geldi Bedava birkaç kopya bıraktıklarını ve çevre duyarlılığını anlatan kitaplar oldukları söylendi"

BANYODA NASIL EĞLENİLİR?
'Banyoda Eğlenmek' başlıklı sayfalarda 12 seks pozisyonu ayrıntılarıyla gösterilmekte Sekiz yaşındaki kızı Laura'nın elinde bu kitabı gören veli Andrew Dodd, "Çok korktum Tamamen uygunsuz resimler Bunlar bir çocuğa nasıl verilebilir? Gözlerime inanamadım" açıklamasında bulunuyor

Kızının kitapları komik ve eğlenceli bulduğunu söyleyen baba, "Neyse ki pek bir şey anlamadı" diyor

Okul yetkilileri, sorumsuz davranışları ve kontrolsüz iş yapmanın sonucu olarak, yanlışlıkla el kitapçığına sahip olan çocuklara, kitap dükkanında harcamak için 60 dolarlık bir fiş verip özrünü dile getirdi

Çok yanLıssBence

Cevap : Çocuklara Seks Pozisyon Kitapçığı !

Eski 03-08-2009   #2
Berna

Pes ya bu kadar da olmaz ki !!
sabi , sübyan, günahsız çocukların da aklını karıştırıyorlar
Şiddetle kınıyorum ve bu mübarek günde intizar ediyorum onlara

Eski 03-11-2009   #3
kutlubyr

Her zman diyorum batsın bu dünya

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-11-2009   #4
Aragorn561

bu ne yaaa böylede rezillik olurmu 15-18 yaşlarındaki çocuğun elinde görsen hadi neyse dersin ama nereden nasıl geldiğini bilmeyen çocuklara (leylek olayı :D) bu karışıklık nasıl yapılır bahanesi bile saçma 'içine bakmadım' böyle bahane olurmu adam kitapçı ama aldığı kitabın içinde ne var bilmeden çocuğa veriyo ve içindeki resimleride cıvıl cıvıl ve güzeldi diyo (belki ona güzel ve cıvıl cıvıl gelmiştir :D)

çok kınıyorum

Eski 03-11-2009   #5
bonsoir

Birde derler Çocuklarda cinsellik yaşı gerilere çekiliyor Al işte bir okulda böyle saçma yayınları küçücük çocuklara verirsen böyle olur işte
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com