Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikayesi, yaşında

18 Yaşında Hikayesi

Eski 10-24-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

18 Yaşında Hikayesi

18 Yaşında Hikayesi

Daha henüz 18 yaşındaydı, ama hayatının sonundaydı Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmış, dert içinde eve kapanmıştı Sokağa çıkmıyordu Annesi Bir de kendisi O kadardı bütün hayatı Bir gün fena halde bunaldı, dayanamadı, attı kendini sokağa Bir yığın vitrinin önünden geçti

Tam bir CD satan dükkanı da geride bırakmıştı ki, bir an durdu Geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı tezgahtar Hani ilk bakışta ask derler ya, öyle takılıp kalmıştı işte İçeri girdi Kız gülümseyerek koştu ona "Size nasıl yardım edebilirim" diye Nasıl bir gülümsemeydi o Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı Kekeledi, geveledi, sonra "Evet" diyebildi Rasgele bir plağı işaret ederek

"Evet Su CD'yi bana sarar mısınız?" Kız CD'yi aldı, içeri gitti Az sonra paket edilmiş geri geldi Aldı paketi, çıktı dükkandan, evine döndü, açmadan dolabına attı Ertesi sabah gene gitti aynı dükkana Gene bir CD gösterdi kıza, sardırdı, aldı eve getirdi, attı paketi dolaba, gene açmadanGünler hep alınıp sardırılan CD'lerle geçti Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu Annesine açıldı sonunda Annesi "Git konuş oğlum, ne var bunda" dedi Ertesi sabah bütün cesaretini topladı Erkenden dükkana gitti Bir CD seçti Kız gülerek aldı plağı Arkaya gitti, paketlemeye Kız içerdeyken bir kâğıda "Sizinle bir gece çıkabilir miyiz" diye yazdı, Altına Telefon numarasını ekledi, notu kasanın yanına koydu gizlice Sonra paketini alıp kaçtı gene dükkândan Iki gün sonra evin telefonu çaldı Anne açtı telefonu CD dükkânındaki tezgâhtar kızdı arayan

Delikanlıyı istedi Notunu yeni bulmuştu da Anne ağlıyordu "Duymadınız mı" dedi "Dün kaybettik oğlumu" Cenazeden birkaç gün sonra, anne oğlunun odasına girebildi sonundaOrtalığa çeki düzen vermeliydi Dolabı açtı Oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtıİçinde bir CD vardı, bir de minik not "Merhaba Sizi öyle tatlı buldum ki Daha yakından tanımak istiyorum Bir aksam birlikte çıkalım mı? Sevgiler Jacelyn!" Anne bir paketi daha açtı Onda da bir CD ve bir not vardı "Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artık Sevgiler Jacelyn!" Unutmayın Düşündüğünüz şeyi mutlak söyleyin Birini seviyorsanız, söyleyin ona İçinizdekini söylemekten korkmayın Birisi hakkında ne hissediyorsanız söyleyin ona Ve hemen söyleyin Hemen! Çünkü doğru zamanı bekler ve

"İşte şimdi tam zamanı" derseniz, bir bakarsınız çok geç olmuş Gününüze sahip olun ki, pişmanlıklar yaşamayasınız Yaşamı yaşanmaya değer yapan şey sevgidir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com