Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkeğin, günlüğü

Bir Erkeğin Günlüğü:))

Eski 03-16-2007   #1
angelesdream
Icon7

Bir Erkeğin Günlüğü:))

14 yaşımdayken, bir gün bir sevgilim olmasını umuyordum
16 yaşıma geldiğimde bir sevgilim oldu ama ilişkimizde heyecan yoktu Ben de heyecan verici bir sevgili bulmak için onu terk ettim
Üniversitede oldukça heyecan verici bir kızla tanıştım Ama o da çok duygusaldıDurmadan ağlıyor ve onu bırakırsam kendini öldürmekle tehdit ediyorduBen de daha kendi halinde bir kız bulmak için onu terkettim
25 yaşındayken, kendi halinde sıradan bir kızla çıkmaya başladım Ama çok sıkıcıydı Beni heyecanlandırıp şaşırtmıyordu,kendi de hiçbir şeyden heyecanlanmıyordu Ben de daha maceracı bir kız bulmak için onu terkettim
28 yaşıma gelince daha maceracı bir kız buldum Ama onunla da yürümediOradan oraya saldırıyor ne istediğini bilmiyordu Evet,herşeyi denemek isteyen biri iyi sayılabilir ama insanın bazen, gideceği yönü de bilmesi lazım Ve ben de,hayattan ne istediğini bilen bir kız bulmak için onu terkettim
31 yaşında, ne istediğini bilen ve ayakları yere basan bir kızla evlendim Evet kesinlikle ne istediğini biliyordu,boşandığımızda bütün mal varlığımı istedi ve aldı
Şimdi 40 yaşındayım ve tek istediğim
1 sarışın !
eheuheuehue
aslında 2 de olabilir :P

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-16-2007   #2
mate

:))))
çok güzelmiş teşekkürlerrr

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #3
suskun

Hişşşşşşşşşt kızıyorum ama sarışın filan banada laf atmış oluyosun ama dimi:fighting0023:
Neyse cnm şaka yaptım tabikide paylaşımın içiçn teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-26-2007   #4
Şengül Şirin

oldum olası bu erkek milletini anlamış değilimonlarmı tuhaf bizmi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-27-2007   #5
angelesdream

bence her iki tarafta tuhaflar!:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-27-2007   #6
yosun_26

ara abicim ara arayan mevlasınıda bulur belasınıda :))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-27-2007   #7
abdullah_avci

insan elindekinin kıymetini bilmez doyumsuzdur insanların tavırlarını beğenmemekten çok sevgisine karşılık bulunca değişik kişilerle tanışmak istiyor insan tabiki herkes böyle değil bence böyle şeyler karşıdaki insanı yüz üstü bıraktığın için iyi şeyler değil kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma derim bence sevgi karşılıklı ve doğru kişi ile olursa çok güzel olur ve o sevgiden tad alınır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-28-2007   #8
İSİMSİZ KARANLIK

Arayan kişinin ahmaklığı diyebilirim sadece :) Teşekkürler angelesdream
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-28-2007   #9
speed

Hayat zaten bir arayış değilmidiryanıla yanıla sonunda en iyisini bulmak istiyoruz ama oda bize yetmiyor paylaşım için saol
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-28-2007   #10
RaHaTSiZ

~~ßuraSı erkekLer kahvehanesi deiLmiydi ? ßurayı feministLer ßasmıs xD Ya ßu Kadar önyargıLı yakLasmayın erkekLEre kaRŞı ßenimDE karŞıma hiç düzqün ßi haTun çıkMadı ßütün Hıncımı herkesDen mi cıKarmam qerek acep ?~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-30-2007   #11
suskun

Rahatsız hiç güleceğim yoktu Allah ta seni güldürsün:a shamed0002:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-30-2007   #12
virüs

:))) teşekkürler angelesdream
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-30-2007   #13
tatia27

ne ala memleket ya belki sorun sendedir ,40 yaşına kadar bi ilişkisi bile dogru dürüst gitmemiş birini kurtarabilecek bi bayan varmıdır acaba??

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com