Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Atatürk Köşesi > Hayatından Kesitler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
işte, kuşaklarım

İşte Benim Kuşaklarım.

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İşte Benim Kuşaklarım.

Atatürk bir gün çocuk balosuna gider Ortalıkta bir şaşkınlık havası doğar Küçük bir çocuk salonun orta yerinde kalır Bu yavru hayranlıkla bir süre Atatürk’e baktıktan sonra: “Atatürk’üm, seni öpmek istiyorum” der Ortalığa bir sessizlik dalgası yayılır Bu derin sessizliği Atatürk’ün sesi bozar “Öyleyse, gel öp” der Çocuk koşarak Atatürk’ün boynuna sarılır O sırada diğer çocuklar da: “Biz de Biz de” diye bağırırlar Böylece tüm çocuklar Ata’yı doya doya öperler Bu görüntü çoğu kişiyi ağlatır Büyük Atatürk’te ağlar Evet, Türk çocuklarının bu engin sevgisi için ağlar Hem de sevinç gözyaşlarını dökerek O gün çevresindekilere övünçle: “İşte benim kuşaklarım” der
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com