Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
filminin, fragmanı, tanıtım, şüphe

Şüphe Filminin Tanıtım Fragmanı

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şüphe Filminin Tanıtım Fragmanı

Şüphe-Doubt

Yapım : 2008, ABD

Tür : Dram / Gizem

Yönetmen : John Patrick Shanley

Senaryo : John Patrick Shanley

Oyuncular : Meryl Streep, Philip Seymour Hoffman, Amy Adams, Viola Davis, Lloyd Clay Brown, Joseph Foster, Bridget Megan Clark

Yapımcı : Scott Rudin

Görüntü Yönetmeni : Roger Deakins

Müzik : Howard Shore

Dağıtım : UIP Filmcilik

Süre : 1 saat, 44 dk

Gösterim Tarihi : 6 Şubat 2009

Özet

1964 yılındayız Bronxtaki St Nicholas kilisesi… Karizmatik Rahip Flynn (Philip Seymour Hoffman), korkunun ve disiplinin gücüne yürekten inanan Rahibe Aloysius Beauvierin (Meryl Streep) ateşli bir şekilde savunduğu katı gelenekleri yıkmak için çaba göstermektedir
Ülkenin politik iklimindeki değişim rüzgarlarının kilise camiasını da etki altına almasıyla okula ilk kez Donald Miller adlı siyah bir öğrenci kabul edilmiştir Geleceğe umutla bakan genç ve masum rahibe James (Amy Adams), Peder Flynn ile ilgili bir şüphesini Rahibe Aloysius ile paylaşarak Peder Flynnın Donalda karşı aşırı bir yakınlık gösterdiğini anlatır Bu iddia ve suçlama üzerine harekete geçen Rahibe Aloysius, gerçeği ortaya çıkartmak ve Peder Flynnı okuldan attırmak için büyük bir mücadele başlatır Rahibe Aloysius artık Peder Flynna karşı müthiş bir irade savaşına kilitlenmiştir Bu mücadelenin hem kilise hem de okul üzerinde yıkıcı sonuçlar getirmesi tehlikesi vardır

Fragman'ı İzle

Şüphe Resimleri

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com