Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürk, bilgileri, ilköğretim, muğla, okulu, ortaca

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Ortaca Muğla

Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

OKULUN VİZYONU:Atatürk İlke ve devrimlerine bağlı, vatansever, demokrat, insan haklarına saygılı, hoşgörülü, gelişim ve değişime açık, üretken, akılcı, bilgiye ulaşabilen öğrencileri yetiştiren, ortaöğretim kurumlarına ve hayata öğrenci hazırlayan, başarılı bir eğitim kurumu olmaya çalışan, bulunduğumuz ortamda sosyal ve kültürel girişimlere önem veren, Atatürk İlköğretim Okuluyuz

OKULUN MİSYONU:Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda, Atatürk İlke ve İnkılâplarını benimseyen, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına ve Demokrasiye gönülden bağlı Türk Toplumunu çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarabilecek, bilgi toplumunun gerektirdiği nitelikte yurttaşlar yetiştiren; tüm paydaşların memnuniyetini kazanmış; eğitim öğretim etkinliğini sürekli geliştiren bir kurum olmak

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Ortaca
Okulun Telefonu: 252 282 58 80
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Cumhuriyet Mahallesi,Lale Sokak
Okulun Web Adresi: wwwortacaataturkiomebk12tr
Okulun E-Posta Adresi: ataturk4848@gmailcom
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri: İL MERKEZİNE UZAKLIĞI: 73 Km
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok 300,00 TL

Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com