Paragrafta Gizli 18 Ülke

Eski 08-13-2008   #1
Equinox
Icon47

Paragrafta Gizli 18 Ülke

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmışGelirken yanında
bilgisayarını da getirmiş Pis ve çapaçul bir durumda Safran sarısı bir yüzü var Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor Vaktinde üç roman yazan adam bu mu ? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane
bırakmış Saçma sapan amaçlar
peşinde koşuyor Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre
uzatmalı Davul bile dengi dengine çalar Kim bilir kaç adam böyle sudan
sebeplerle ziyan oldu

paragrafta gizli 18 ülkeyi bulun?kolay gelsin?

Cevap : Paragrafta Gizli 18 Ülke

Eski 08-24-2008   #2
sudenaz

Yine Paltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmışgelirken Yanında Bilgisayarını Da Getirmiş Pis Ve Çapaçul Bir Durumda Safran Sarısı Bir Yüzü Var Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman Dünkü Başarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış Şimdi Bir Sanal Manyak, Tam Bir Manyak Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor Ben insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı Davul Bile Dengi Dengine Çalar Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu

Sanırım bu kadar=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2008   #3
Equinox

Alıntı:
sudenaz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yine Paltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmışgelirken Yanında Bilgisayarını Da Getirmiş Pis Ve Çapaçul Bir Durumda Safran Sarısı Bir Yüzü Var Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman Dünkü Başarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış Şimdi Bir Sanal Manyak, Tam Bir Manyak Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor Ben insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı Davul Bile Dengi Dengine Çalar Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu

Sanırım bu kadar=)
Cevap için Teşekkür ederim sudenaz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2008   #4
kezban

sudenaz biryerden bulmadın değil mi canım =)
sen ne jadar pür dikkatsin ya=)
tebrikler kuzum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2008   #5
sudenaz

ben tşk ederim arakdaşlar bu oyunu ilk gmrdüğümde kendimi salak gibi hissetmişdimde dikkat ede ede ezber bi duruma geldim açıkcası=)ben tşk ederim =)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-31-2008   #6
Aragorn561

yanlış anlamayın ama orada 20 ülke yokmu

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com