Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başladı, başvurular, bursları, İçin, müjde, Öğrencilere, tev

TEV Bursları İçin Başvurular Başladı! Öğrencilere Müjde

Eski 3 Hafta Önce   #1
Şengül Şirin

Türk Eğitim Vakfı (TEV), başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik burs programlarına devam ediyor 2024-2025 eğitim-öğretim yılı için burs başvuruları başladı Bu yıl, başvurular tamamen online olarak gerçekleştirilecek

TEV Bursları ile Eğitim Hayallerinize Ulaşın!

TEV, her yıl binlerce öğrencinin eğitimine destek olmak amacıyla burs programları düzenliyor Bu yıl da üniversite, yüksek lisans, doktora ve meslek lisesi öğrencilerine yönelik burslar sunuluyor Burs miktarları oldukça cazip olup, öğrencilerin eğitim hayatlarına devam etmelerine önemli katkı sağlıyor

Başvuru Tarihleri ve Şartları

Başvuru Tarihleri: Farklı burs türleri için başvuru tarihleri değişiklik göstermektedir Detaylı bilgi için TEV'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz
Başvuru Şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ekonomik olarak desteklenmeye ihtiyaç duymak ve başka bir kurumdan burs almamak gibi genel şartlar bulunmaktadır Ayrıca, not ortalaması gibi akademik başarı kriterleri de belirlenmiştir
Nasıl Başvuru Yapılır?

Burs başvuruları, TEV'in resmi web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır Başvuru formunda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir

TEV Burslarının Önemi

TEV bursları, sadece maddi destek sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimlerine de katkı sağlar Burslu öğrenciler, TEV'in düzenlediği çeşitli etkinliklere katılarak kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar

Başvurularınızı Zamanında Yapın!

TEV burslarına olan ilgi oldukça yüksektir Bu nedenle, başvurularınızı son güne bırakmadan yapmanız önerilir

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com