Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Kıssadan Hisse

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
İşim, bankada, hande, vardı

Ben Hande : Bankada İşim Vardı!

Eski 04-05-2007   #1
angelesdream

Ben Hande : Bankada İşim Vardı!

İşyerime çok geç kalmıştım Hızlı hızlı yürürken ters istikamete giden yaşlı bir teyze gördüm Elinde ağır görünen poşetler vardı O anda hiç düşünmeden, isterseniz gideceğiniz yere kadar size yardım edeyim, dedim Tamam kızım, dedi, elinden poşetleri aldım ve evine doğru gitmeye başladık Poşetler gerçekten çok ağırdı ama teyzenin bana bakışlarını ve gülümseyişini gördükçe hafifliyordu sanki Sonra evine geldik Evim 3 katta çıkabilir misin, ben yoruldum, şurada oturup biraz dinleneceğim, dedi Bana anahtarı verdi, yukarı çıktım Poşetleri mutfağa bıraktım Kadının evi çok güzeldi Biraz etrafı seyrettikten sonra hemen aşağı indim Anahtarı verdim ve gitmem gerek deyip yanından ayrıldım Tabii ki, işe çok geç kalmıştım, ama nedense azar işitmedim

Bu olaydan iki yıl sonra teyze ile bir bankanın önünde karşılaştık Ben onu tanımadım ama o beni tanıdı Seni hiç unutmadım, kızım, dedi Gözleri yaşlarla dolmuştu, ağlıyordu Bu kadar küçük bir iyilik ne kadar çok büyük bir mutluluğa dönüşmüştü ki, anlatamam Bu hikayemi okuyan herkese mesajım şudur: Siz de birine bir iyilik yapın mutlu olun Sevgiyle kalın

Yazan: Hande Tan

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #2
İSİMSİZ KARANLIK

Çok çok güzel bir paylaşım angelesdream, teşekkürler, emeğine sağlık
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #3
suskun

güzel bir paylaşım şirinemmmmm:))teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #4
angelesdream

Alıntı:
suskun tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
güzel bir paylaşım şirinemmmmm:))teşekkürler
canımmaklıma sen geldın bu snaa ithafen yazılmıştır
yorumlarınız için her ikinizedee ben teşekkür ediyorum arkadaşlarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-05-2007   #5
doctor88

aynen öyle angelagercekten öle
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com