Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
affına, aşık, oldum, sığınarak

Affına Sığınarak Aşık Oldum

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kimbilir hangi rengindesin hayatın?

Aşk değdimi bir kez insanın yüreğine, büyüdükçe büyüyor

Yağmurlar yağsın diye dua ediyorum Maviye bezenmiş bir halde, nil yeşilinin sonsuz özleminde bekliyorum dönüşünü

Yıldızlı gecelerin seyrine dalmış, seni var etmeye çalışıyorum, olmadığını, olmayacağını, olamayacağını bile bile!

Bir yakın, bir uzak birlikte ola(mama)bilme ihtimallerinde tüketiyoruz zamanı Gerçek miydik, yoksa bir izdüşümü müydük sadece

İşte hayat! Çaresizlikleriyle, çıkmazlarıyla, karamsarlıklarıyla, ömür tüketen iç çekişleriyle senden yarım kalanları tamamlamaya çalışıyorum

Kimbilir şimdi neredesin?

Mutlu olduğunu söyleyeceksin sözüm sana ulaştığında Belki ben böyleyim diyeceksin Belki kapatmaya çalışacaksın yüreğindeki gerçekleri kaçamak cevaplarınla Susacaksın susturacaksınsusturalacaksın ve kaç kez daha bahanelere sığınacaksın

Sancılı bir akşam üstünü, demli bir çayla avuturken sensizliği Bir yıldız kayıyor gökyüzünden Hadi durma bir dilek tut Yürekten olsun Hadi durma

Hadi durma Hiç olmadım say, hiç dokunmadım say gözlerine, hiç düşmedim say cümlelerine Say sayabildiğin kadar Farzet, mesela de

Hadi durma, al yanına beni Sen olmayınca olmuyor Sen olmayınca olunmuyor

Geceleri dizerken sana yazdığım metinleri, bir an sanki ayak sesini duyuyorum, gelişini Gözlerim kapıya dönüyor Varla yok arasında bir umut, beklenti

Önümde arkamda, sağımda solumda, içimde dışımda, saklanmayan sensin ve sobe demeyi bekliyorum Sensin bendeki her şey yağmur yüreklim

“Yok” desem varsın, “var” desem hani neredesin?

Kimseler bilmesin diye, sana nazar değmesin diye, nakış nakış adını işliyorum cümlelerin içerisineŞehirler değiştiriyorum, kendimi değiştiriyorum

Yolun sonuYolun başı Bir sensizliği değiştiremiyorum Düşünüyorum senin üzerine bir hayat nasıl değiştirilir diye Herşeye cevabı olan ben, bir sensizliği değiştiremiyorum

Kimbilir neler yapıyorsun?

Zaman ilerledikçe dahada tazeleniyor geçmiş

Durup bir köşe başında seyretmek isterdim seni, ellerini, saçlarını, içindeki çoçuğun yaramazlıklarını, gözlerindeki o masumane bakışları

Bıraktığım hiç bir şeyin bıraktığım gibi olmadığını Anlatmalıyım

Evet; sana hala aşık olduğumu bilmelisin

Affına sığınarak aşık olduğumu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com