Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
orlando

Orlando

Eski 10-10-2010   #1
emreakt1905
icon111

Orlando

Bir muddetir yasadigim orlando yasamak icin degil ama tatil icin mukemmel biryer Orland floridada yer almakta ve nufusu 250bin civarindadir

Amerikanin theme park cennetidir orlando En bilindikleride disney world ve universal studios tur

Yilda yaklasik 40 milyon turistin ziyaret ettigi orlandoda sea world,old town,celebration,wetn wild gibi sayisiz gezilmesi gerekn yer var Ayrica burda spora cok onem verilmekte Dunyaca unlu NBA takimi Orlando MAgic maclarini bu sehirde oynamaktadir

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Orlandi

Eski 10-10-2010   #2
emreakt1905

Cevap : Orlandi

baslik yanlis olmus arkadaslar kusura bakmayin
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Orlando

Eski 10-10-2010   #3
VANDETTA

Şu batı beni hiç cezbetmiyor nedense,bugün zengin olsam sanırım daha çok yeşilliği ve manzarası süper ülkeleri tercih ederdim,birde safariyiKonu için teşekkürler emre şöyle kendi çekimin olan yerleri de koysaydın keşke

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-10-2010   #4
emreakt1905

onlarida yakinda koyarimdaha gidemedigim yerler var ozellikle disney world cok buyuk burasi gercekten aileyle gezilmesi gereken bir yer ben orman muhendisiyim burdada bol bol yesillik var emin olabilirsin fakat yasanabilecek bi yer degil
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-12-2010   #5
b@ron

Gezmek görmek lazım

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com