Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Firmalar & İşletmeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
tarifeleri, turkcell

Turkcell Tarifeleri

Eski 03-18-2015   #1
ahmetcamli

Turkcell Tarifeleri

Site Adı: Tarifebilir

Site Kategori: Ücretsiz Hizmet

Site Yaşı: Bilinmiyor

Site Sahibi: Tarifebilir Editörleri

Site Hakkında;

Turkcell tarifeleri

İnsanlar son yıllarda teknolojiye büyük önem vererek, bu teknoloji takip etme işini cebimize girip çıkan cep telefonlarına kadar taşıdılar Bu telefonların hepsi son model akıllı telefonlar ile değiştirildi Hangisinin ne kadar akıllı olduğunu şimdi tartışmayacağım Hepsi ortalama olarak aynı işlevi yapıyor Bu işlevleri verimli olarak kullanmak için bir operatörden bütçemize uygun bir tarife seçmemiz gerekiyor Piyasa bu kadar karışık iken siz de benim ve benim gibiler gibi tarife seçiminde kararsız kalanlardan iseniz, artık bunun çözümü çok kolay! Üstelik o operatör senin, bu operatör benim diyerek bayi bayi dolaşmaya bilgi almaya gerek kalmıyor Nasıl şimdi bu yazımı okuyorsanız, bunu okumaktan daha kolay bir şekilde tarife seçebileceksiniz Daha fazla uzatmadan bunun hakkında size daha detaylı bilgi vermek istiyorum
Bize bu müthiş yeniliği getiren sistemin adı wwwtarifebilircom bu sitenin aracılığı ile avea tarifeleri, turkcell tarifelerini ve vodafone tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabiliyoruz Hatta resmi sitelerindeki karmaşık yazıları okuma gereği bile duymuyoruz Bizim için önceden okuyan tarifebilir editörleri tarafından daha kolay ve anlaşılır bir şekilde tablo biçiminde hazırlanmış olan tarifelerden bizim kullanımımıza ve bütçemize en uygun olan tarifeyi seçmemizi sağlıyor
Üstelik bir tarife hakkında bilgi alırken size bu tarifenin faturalı veya faturasız tarife paketi olduğu hakkında da detaylı bir bilgi sunuyor
Operatörlerin tarifeye ek ücretle sunduğu akıllı telefonların hangi tarife de, hangi operatörde daha uygun olduğunu bile daha önceden sizin için araştıran tarifebilir editörleri, hiç çekinmeden bunları da sizinle büyük puntolar ile sitede karşılıyor
Sizde tarifenizi biran önce kararlaştırmak isteyenlerden ve bütçenizi düşünenlerden iseniz hemen wwwtarifebilircom adresini ziyaret edin ve kendinize en uygun tarifeyi seçebilirsiniz!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com