Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Ölümden Sonra Yaşam Var Mı Dır?
Evet 18 90.00%
Hayır 1 5.00%
Bilmiyorum 1 5.00%
Diğerlerini Lütfen Belirtiniz 0 0%
Oylayanlar: 20. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
sizce, yaşam, ölümden

Cevap : Sizce Ölümden Sonra Yaşam Var Mı ?

Eski 04-15-2009   #46
Gözyaşı
Icon46

Cevap : Sizce Ölümden Sonra Yaşam Var Mı ?

VANDETTA konu silinmesini istiyorsun ama böyle konularda herkezin bilgilenmesi iyi olur

Biz öldükten sonra nasıl dirilebiliriz ?

cevap herkez mutlaka topraktan geldiğine inanır işte bizde öldükten sonra kıyamet gününde israfil surf üfleyecek ve tekrar Allah tarafından yaratılacağız bedenimiz mezarda oluşacak ve ruhumuz bedenimize girecek ve kıyametin kopmasına şahitlik edeceğiz

Öldükten sonra yaşam var mı ?

cevap öldükten sonra yaşam farklı olacak yaşam nedir yemek yemek su içmek tuvalete gitmek gezmek bir şeylerle uğraşmak vb bizim yaşantımız farklı olacak bunu ne alimler ne dottorlar nede bilim adamları bilebilir ben sorularımın cevabını buldum sizlede paylaşmak istedim eğer sizinde kafanıza böyle konularda takılırsa araştırın ve doğru kişilere sorun her kez aydınlatamayabilir saygılar Gözyaşı

Öğrendiğim için konuyu kilitliyorum eğer yorum yapmak isteyen olursa özel mesaj atıp bana tekrar açtırabilirler

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com