Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Anket Sonuçlarını Görüntüle: 2007 Milletvekili Genel Seçimi'nde hangi partiye oy vereceksiniz?
AKP - Adalet ve Kalkınma Partisi 64 50.39%
ANAP - Anavatan Partisi 1 0.79%
BTP - Bağımsız Türkiye Partisi 0 0%
BBP - Büyük Birlik Partisi 1 0.79%
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi 23 18.11%
DSP - Demokratik Sol Parti 1 0.79%
DTP - Demokratik Toplum Partisi 0 0%
DYP - Doğru Yol Partisi 0 0%
GP - Genç Parti 3 2.36%
HYP - Halkın Yükselişi Partisi 0 0%
İP - İşçi Partisi 0 0%
LDP - Liberal Demokrat Parti 0 0%
MP - Millet Partisi 0 0%
MHP - Milliyetçi Hareket Partisi 21 16.54%
ÖDP - Özgürlük ve Dayanışma Partisi 0 0%
SP - Saadet Partisi 3 2.36%
SHP - Sosyaldemokrat Halk Partisi 0 0%
TKP - Türkiye Komünist Partisi 2 1.57%
YP - Yurt Partisi 1 0.79%
Diğer: 0 0%
Bağımsız 0 0%
Boş oy vereceğim / Tepki amaçlı olarak oy kullanmayacağım 3 2.36%
Kararsızım 4 3.15%
Oylayanlar: 127. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
2007, genel, milletvekili, partiye, seçiminde, vereceksiniz

2007 Milletvekili Genel Seçimi'nde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?

Eski 05-01-2007   #1
[KAPLAN]

(Partiler(*), isimlerine göre alfabetik olarak sıralanmıştır)

Eski 05-02-2007   #2
Volvarın

:showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: Evet ArkadaŞlar Ben Volvarİn Benİm Sİyasİ DÜŞÜncem Aslinda BÜyÜk Bİrlİk Partİsİnden Yana Ama Maalesef İktİdar Umudu Bana GÖre Zayif Bu Sayede Tek Tutunacak Dal Bana GÖre Ak Partİdİr İnŞallah TÜrkİyenİn Ferahi Ve BİrlİĞİ İÇİn Tekrar GÜndeme Gelerek MÜkemmel Bİr ÇikiŞ Yaparlar CumhurbaŞkanliĞi Bence Abdullah GÜl Ün OturabİleceĞİ Bİr Makam Saygilar

Eski 05-03-2007   #3
[KAPLAN]

Konu içeriğindeki bazı mesajlar seviyeyi düşürücü olup, herhangi bir tartışmaya yol açabileceğinden dolayı silinmiştir

ilk defa yazıyorum

Eski 05-03-2007   #4
sosyo911

ilk defa yazıyorum

arkadaşlar benim herhangi bir siyasi düşüncem yok ama şu günlerde iktidar olabilecek sadece akp yi görüyorum chp benim nazarımda beş para etmez ne olduğunu anladık deniz baykal'ıninşallah hayırlı bir cumhur başkanımız ve hükümetimiz olur yazık bunca zamandır bu milletin çektiği sıkıntılara okuduğunuz için teşekkürler hoşçakalın

Eski 05-03-2007   #5
hazanrüzgarı

YP (yurt partisi) Sadettin TANTAN

Eski 05-03-2007   #6
can_er

60 hükümet milliyetçi hareket satılıklar ve vatan hainleri din tüccarları ya ırak'a ya amerikaya yada avrupaya kaçacaklar

Eski 05-03-2007   #7
can_er

Mhp Gelecek Basin Yazmasada Tek Çare Satilik Medyaya RaĞmen Mhp Mhp Mhp

Eski 05-03-2007   #8
emrowski

kim ne derse desin akp önümüzdeki seçimde meclisteki sandalye sayısını artıracaktır

arkadaşlar AldatmaveKandırmaParttisine oy vermeyin

Eski 05-03-2007   #9
kayme31
Icon4

arkadaşlar AldatmaveKandırmaParttisine oy vermeyin

arkadaşlar tayıp erdogan ben turkum demeye utanan askerın basına cuval gecırıldıgınde sessız kalan şehitlerimize askerlık yatma uyuma yerdı degıldır dıyen çiftçiye kan aglatan ulkemızdekı toprak satışlarında yabancılara tabu veren gelin kaynana programlarıyla oyalayan bır adamdır ABDullah gül denilern adam 1995 yılında turkıyeyı avrupa parlementosunda bıl bırdırısnde turkıye avrupa bırlıgıne gıremez bu bırlık hırstıan bırlıgıdır bız bu kadar heveslı olursak bunlkar bızden kıbrısıda ıster lımanlarıda kurt devletı kurmaya kadar cıkarlar demişti şimdi ne oldu en cok bu bırlıge gırmek ısteyenler onlar Türkün türkden baska dostu yok anlayın artık dostlar anlayın Kendi kaderınız kendı elınızde HEDEF TURAN REHBER KUR'AN

Eski 05-03-2007   #10
bozoklu38

dış politikamızı harap hale getiren akp yi istemiyorum Atatürk'ün Musul-Kerkük hayali akp tarafından yok edildi kanunlar askerimden çok pkk ya yarıyor Kıbrıs'ta ders kitaplarından bile yakın tarih çıkartıldı daha da akp ye oy verecek adam varsa ne siyasetten ne de millet menfaatlerinden hiç bir şey anlamıyor demektirakpnin de desteklediği büyük ortadoğu projesi ilerde ülkemizin de işgal edilmesine zemin hazırlayacaktır kuvvetli bir milliyetçi hükümet ülkemiz için çok daha hayırlı olacaktırgönül ister ki bütün milliyetçiler birleşip mecliste olsunama şu an için meclise girebilecek en büyük milliyetçi parti mhp dir oylarımızı yalnızca ekonomiyi düşünerek vermeyelim arkadaşlar zengin olayım da dış politika ne olursa olsun diyorsanız o başka tabi saygılarımla

Eski 05-03-2007   #11
Volvarın

E U Z U B İ L L H İ M İ N E Ş Ş E Y T A N İ V E S S İ Y A S E T İ BÜyÜk Üstad Saİd-İ Nursİ'nİn MÜkemmel SÖzÜ Hayrola TÜrkİye Hayrola Askerİye Hayrola HÜrrİyet

Geçmişe bak, yaşadıklarına bak, geleceğe bak,

Eski 05-04-2007   #12
ogunmas

Geçmişe bak, yaşadıklarına bak, geleceğe bak,

Sevgili yurdum insanı,

Oyunuzu vereceğiniz zaman geçmişinizi kesinlikle unutmayın
12 Eylül öncesinde içimize nifak sokarak, sen kırmızı, sen beyaz sın deyip gençlerimizi ve insanlarımızı 2 ye ayıran dış mihraklardır
80 sonrası milletimiz kendini toparlayınca farklı bir politika ile ülkemize saldırıyorlar
Unutmayın ki tarih tekerrürden ibarettir Türk devletleri hiç bir zaman için dışarıdan yıkılamamıştır HERZAMAN İÇERİDEN FİTNE VE FESAT İLE yıkılmıştır
Yine aynı şeyler yapılıyor
Bu gün biz ne yapıyoruz, 5 yıldan bu yana yönetilmemiz sırasında bindiğimiz trenin perdesini aralayıp dışarıya bakmak gerekiyor
Geçmiş ve yakın Tarihini çok iyi bilen arkadaşlarımız durumları daha iyi muhakeme edebilirAncak yakın tarihimizi bilenler şapkalarını öne alıp bir kere daha düşünmelidirler
Bu ülke hepimizin, sen şusun , ben buyum , o şudur yok Tek bir ülkemiz var başka bir Türkiye Cumhuriyeti yok
Oylarınızı parçalamanın anlamıda yok Araştırma yapan gözleyen parçalanan oyların kimlere yarayacağını anlayabilir

Onun için artık kendimize gelmenin zamanı geldide geçiyor Bizim ülkemiz

Atatürk zamanında nasıl alınmış,? Atatürk ülkemizi nasıl yönetmiş ?
Çiftçisiyle, Vatandaşıyla nasıl konuşmuş, oturup ekmeğini paylaşmıştır

Artık silkenenin ve kendinize gelin
Türk 'ün Türkten başka Dostu yoktur

Eski 05-04-2007   #13
TEMUR38

60 Hükümet Milliyetçi Hareket her ne kadar geçmişte eline yüzüne bulaştırsada alternatif bir parti göremiyorum

Eski 05-05-2007   #14
musti58

kardeşlerim üzülerek söylüyorum ama bu bahsettiğiniz partilerin hepside demogoji yapıp halkı uyutmaya çalışıyor en iyisi yine akpbende mhp ciyim bende ülkü ocakları teşkilatlarında yer aldım reis yardımcılığı yaptım ama ne yazıkki mhp artık eski gücünü kaybetti çıkış yolu AKP

Sen ben böyle düşünürsek sonuç ne olacak !

Eski 05-05-2007   #15
ogunmas

Sen ben böyle düşünürsek sonuç ne olacak !

Alıntı:
musti58 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
kardeşlerim üzülerek söylüyorum ama bu bahsettiğiniz partilerin hepside demogoji yapıp halkı uyutmaya çalışıyor en iyisi yine akpbende mhp ciyim bende ülkü ocakları teşkilatlarında yer aldım reis yardımcılığı yaptım ama ne yazıkki mhp artık eski gücünü kaybetti çıkış yolu AKP
5 yıllık yönetim ortada Uygulanan politikalar da ortada
Birleşen partilerin de durumu orada Bu noktaya kadar gelene kadar dır dır dır konuşanlarda ortada Ortamı çıkmaza sokanlarda ortada

Ama bazıları varki ses dahi çıkarmıyorHiç düşündünüz mü neden çıkarmıyor
Bu durumlara alet olmak istemiyor Halkının kendi iradesi ile kendini seçmesini istiyor

Hiç kimsenin hiç bir güç kaybetmiş olduğunu zannetmiyorum Sadece bu kaosa alet olmadıklarını gün gibi görüyorum

Üzülüyorum ki, halkımız bu defada
"Aman bir 5 yılda daha versem ne olur " diyecek Sonuç yine ortada olacak

İnşallah çocuklarımız ve torunlarımız bizi özgür bir TC'de, dış mihraklar tarafından fitne ve fesat sokulmadan yönetilen bir TC'de iyi kide buraya oy kullanmışlarki şimdi rahat yaşıyoruz diye anarlar

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com