Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Anket Sonuçlarını Görüntüle: AKP Size Göre Kapatılmalımı Yoksa Kapatılmamalıdır?
Evet kesinlikle kapatılmalı! 21 46.67%
Hayır kapatılmamalıdır! 24 53.33%
Oylayanlar: 45. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
açılan, akpye, buluyor, davasını, doğru, kapatma, musunuz

Cevap : AKP'ye Açılan Kapatma Davasını Doğru Buluyor Musunuz?

Eski 06-01-2008   #31
kezban

Yorun yapmadan önce tüm yorumları okudumbu konuya üç ayrı pencereden bakıyorum
1)demokrasiyi hayat damarı ilan etmiş bir ülkede %47 sart değil!halkın sectiği bir partinin yargı tarafından sudan sebeblerle kapatılmak istenmesi demokrasi sucudurbizi en az 100 yıl gerıye götürdü bu olay
2)biraz ağır gelebilir ama ergenekonu pkk dan farklı görmüyorumikiside devleti çıkarları dogrultusunda kullanmak ve kendi devletini kurma peşindebu ugurda masum insanları bile katletebiliyolar
3)ak parti kurucularının hepsi kültürlü,demokrasiyi,laikliği iyi bilen insanlarbu ülkede atatürkçü düşünce akp zamanında devrilmediulu önderimiz her daim istediki ülkemiz kendi kalkınabilen moder kosulların üstünde bir devlet olsunbaykalın basbakan yardımcısı oldugu dönemde insan ekmek,yağ,un kuyruguna girmedilermi,rahmetli ecevit döneminde insanlar yazarkasalarını,ürünlerini önünü kesip yerlere atmadılarmı?Atatmızın istediğinin bu oldugunu hiç sanmıyorumbirde ismi gecen RAHMETLİ MENDERES VE ÖZAL A dikkat cekmek istiyorumikisininde iktidarlıgında ülkemiz yüksek kalkınma gösermişson olarak AKP kendine yarasanı yaptı ve ülkeyi kalkındırabildiülkemizde yabancı yatırım da ölçüsüne göre yapılıyo bencehe diceksiniz baska hangi ülkede köprü satılıyo diyehemen söyliyim en bariz örnek almanyada türk semtleri bile varçböle bir durum bizde olsabir ermeni semti kurulsa herhalde kıyamet kopar ve suclama elbet bir sağ partiye atılırdıama unutmayın TEMİZ İNSANLAR TEFLON TAVA GİBİDİRİSTEDİĞİNİZİ ATINYAPIŞMAZ

Eski 06-08-2008   #32
XZAFERX

Alıntı:
1)demokrasiyi hayat damarı ilan etmiş bir ülkede %47 sart değil!halkın sectiği bir partinin yargı tarafından sudan sebeblerle kapatılmak istenmesi demokrasi sucudurbizi en az 100 yıl gerıye götürdü bu olay
kimsenin arkasında % 47 var diye yolsuzluk yapmaya hakkı yoktur belki kapatılması durumunda karışıklıklar çıkack ama bence tek çözüm kapatılması

Eski 06-17-2008   #33
kar_tanesi

Bence kapatılmasını gerektiren bir durum yokİnsanlar zamanı gerektiğinde özgürlük diye yırtınıyorlarhadi şimdi de yırtınsınlar
Herkes istediği gibi giyinmeye hakkı vardır

Eski 06-18-2008   #34
b@ron

kapatılmamalı n eo ya istikrar önemli olan bize oluyor

Eski 06-19-2008   #35
_samyeli_

KESİNLİKLE KAPATILMALI!!!

Eski 11-16-2008   #36
sonic

Ben pek siyasetten anlamasam da bir şey sormak istiyorum;
Bu türban ya da başörtüsü nasıl siyasi simge oluyo yaaa anlamış deilim
Bence bu türban ya da baş örtüsü İslam dininin gereklerinden olduğu için takılıyor bence siysi tarafını anlamış deilim biri bana açıklasın?? Bu nedenden dolayı kapatıllmamalı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com