Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Küpe Pirsink Delikanlıyı Bozarmı??
Bozar 18 41.86%
Bozmaz 14 32.56%
Kimini bozar kimini bozmaz 11 25.58%
Diğer 0 0%
Oylayanlar: 43. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
bozarmı, delikanlıyı, küpe, pirsink

Eski 05-06-2007   #16
TEMUR38

Bence bozar çünkü takı kadınlara özgü bir şey Takana saygı gösteririm herkes kendine yakışanı yapar ama ben takmam

Eski 05-06-2007   #17
doctor88

Alıntı:
jojo'slover tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
niye bozsun yaa bence çoğu erkeğe kadınlardan bile daha çok yakışıyor

delikanlılık dediğin kılık kıyafet slm selamet değildir kii eğer delikanlı arıyorsanız insanların yüreklerini açıp bakın bakın öğretmenimiz bize ne derdi:

insan kıyafetleriyle karşılanır fikirleriyle uğurlanır
olay bitmiştirönmli olan yürektir bencede

Eski 05-10-2007   #18
Mel!!ke

Bence bozmaz delikanlılığn küpeyle piercingle fln ilgisi yok

Eski 08-11-2007   #19
darK

ruhunda küpe takmak varsa zaten takar :sm_cool:hele bi de yakışıosa tam süper olur:sm_rolleyes:

ama bozar dienlerde zaten takmıyanLar e sorun yoq 0 zamn

Cevap : Küpe Pirsink Delikanlıyı Bozarmı..??

Eski 01-24-2008   #20
gülgüzeli

DeLikanLı adam kendine yakısanı-yakıstırdığını yapardemiş bi arkadaş evet buna katılıyorum sonuçta herkes kendine yakışanı,yakıştırdığını yapar! küpe deli kanlıyı bozarmı tabiiki bi küpe takıldı diye bozulacak değildir fakat hani zamanla da bozula bilir buna bişey diyemicem kendi fikrim bi erkeğe ben küpeyi yakıştıramıyorum açıkcasıtabiiki takanlara da lafım yok sadece saygı duyarım o kadarbence erkek erkek gibi kadın da kadın gibi olmalı!

Eski 01-24-2008   #21
rock_alltime

Bence çook yakışır (Kişisine göree:)

Eski 01-24-2008   #22
gülgüzeli

Alıntı:
rock_alltime tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bence çook yakışır (Kişisine göree:)

pardon ama gerçekten merak ettim kişisine göre derken ne yi kasteddiniz? yani bu küpe olayı kişinin tipiyle mi alakalı,huyuyla susyuylamı alakalı,cidden soruyorum cevap alırsam sevinirim bu yakışan kişileri merak ettim doğrusu

Eski 01-24-2008   #23
RaHaTSiZ

~~ Yapılan yorumları okudukça 2 kez yorum yapma gereği duydum nedense; bakıyorum ki bir erkeğin küpe vb takılar takmasına karşı olan arkadaşlarımız ve bunları takan erkekleri hoş karşılayan arkadaşlarımız yorumlarında biraz fazla sert Madem ki basit bir konuda kendi fikirlerimizi beyan ederken kırıcı oluyoruz bu konunun da forumdaki ilişkilere zarar vereceği kanaatindeyim ~~

Konu tarafımca kapatılmıştır

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com