Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aglama, yüregim

Aglama Yüregim

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aglama Yüregim

AGLAMA YÜREGIM

Aglama yüregim aglama yeter artik giden gitti bilirsin geri dönmezbiliyorum zor onu unutmak ve yerine baskasini sevmek ama sen yinede aglamahaykirsan neye yarar?gideni gerimi getirir?sadece kendini yipratirsinisyan etme sakin yoksa onu halen sevdigimi zannederherkesten ayri ve özel olmasini istedim ama olmadi ne özel nede birtek ama birtek bana ayit oldun sevdigimseni üzdüysem o da sadece seni sevdigimdenaglama yüregimi elbett birgün oda sevecek,ve ask nedir oda ögrenecekbenimkisi bir heves sanmistin yüregim,ama heves degil gercek bir sevgi beslemissin ona karsisabahlara kadar beraber oturup güler aglardik ve günesin dogusunu izlerdik ama artik benim icin ne günes nede ay doguyorsuan bende aklimda sadece o kara gözlerin kaldi ya benden sana ne?aglama yüregim aglamabelki benim aglamam onu mutlu eder ama bilmezki beni ta derinden yaraladiginiinan sevdigim kimselere diyemeyecegim senin halen icimde oldugunuseni unutmaya calisam bile unutamayacagimcünkü senin adini ne yerlere nede göklere yazdimsenin adini kalbime kazidim,ve ölürsem bile inan seni halen yüregimde

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com