Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
neydiniz, yaşamınızda, önceki

Eski 04-29-2007   #16
Ürgüplü

http://www.reenkarnasyonyanilgilari....yon_nedir.html ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Önceki Yaşamınızda Neydiniz?

Eski 08-10-2008   #17
-ecem-

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz

Bugünkü Kuzey Çin civarında bir yerlerde 1225 civarında doğdunuz Bir çoban, süvari veya ormancıydınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-10-2008   #18
gothicc_girll26

Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız

Bugünkü Orta Rusya civarında bir yerlerde 750 civarında doğdunuz
Bir maskara, müzisyen, şair veya tapınak dansçısıydınız

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:
Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife: Dersiniz: İçinizdeki kıskançlık ve öfkeyi yenmek ve sizi rehberleri olarak seçenlerin yenmelerine yardım etmek Bu zayıflıklara korku ve öz-pişmanlığın neden olduğunu anlamak zorundasınız

ama bn hiç hatrLamıorm:Green_Colorz_PDT_06

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-10-2008   #19
sudenaz

Alıntı:
Ürgüplü tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar reenkarnasyon bir saçmalıktır ve dinimize göre yanlıştır Lütfen bu tür konuları dikkate alıpta İMANIMIZI tehlikeye atmayalım ÇOK TEHLİKELİ BÖYLE İNANÇLAR lütfen
arkadaşım haklısın ama biz inandığımız için bakmıyoruz zaten yani bu benim için geçerli ölesine merak ettiğim için baktım buna inancak kadar dahaneyse herkes düşüncesinde özgürdür ama saçma geldi banada=)herkesde teşhis çıkmış bende de=)

Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz

Bugünkü Polanya civarında bir yerlerde 1225 civarında doğdunuz
Bir çoban, süvari veya ormancıydınız

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:
Muazzam enerjiye sahip, planlama ve uygulamada çok iyi bir kişi Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler kralı olurdunuz

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife: Dersiniz: Tevazuyu ve spiritüel ilkelere inanmayı öğrenmek Yüce Mantık'a inanmalısınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com