Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
neydiniz, yaşamınızda, önceki

Önceki Yaşamınızda Neydiniz?

Eski 07-17-2006   #1
karizma_20

Önceki Yaşamınızda Neydiniz?

http://userspandorabe/gad/re/turkshtml

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-21-2006   #2
bessraa

Teşhis:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz

Bugünkü Almanya civarında bir yerlerde 1075 civarında doğdunuz

Bir rahip, arıcı veya yalnız silahşördünüz

********bn bölemişim falla*******

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-14-2006   #3
tatia27

ya ben öncede kadınmışım dünyaya bida gelirsem erkek olayım ben ya bıktım ben kadın olmak istemiyom artık:))))))))))))))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-16-2006   #4
aisha

ben önceden erkekmişim yaa balıkçıymışım aynı zamanda ama ben balığı hiç sevmam ki:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-18-2007   #5
90burcu

Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız

Bugünkü Sibirya civarında bir yerlerde 525 civarında doğdunuz

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz Bir detektif veya casus olabilirdiniz

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: Zihninizin gelişmesi ve genişlemesi İyi bir öğretmen bularak zaman ve enerjinizin bir kısmını onun bilgeliğine harcayın

ilginçmiş:):)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-21-2007   #6
ctn_86

Bugünkü Alaska civarında bir yerlerde 1550 civarında doğdunuz

Bir çiftçi, dokumacı veya terziydiniz

Gerçek ve bilgelik arayıcısı Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz

ilginçmiştşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-22-2007   #7
feyza

Teşhis:

Bugünkü Sibirya civarında bir yerlerde 975 civarında doğdunuz

Bir desinatör, mühendis veya zanaatkardınız

--------------------------------------------------------------------------------

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz Bir detektif veya casus olabilirdiniz

çok hoş ya:)
paylaşımın için saol

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #8
enb

harbi süpermişş dimi kuzii??
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #9
angelesdream

Bugünkü Alaska civarında bir yerlerde 1175 civarında doğdunuz

Bir el sanatları sanatçısı veya tamirciydiniz

--------------------------------------------------------------------------------

Gerçek ve bilgelik arayıcısı Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz

sağol ya bayağı bir ilginçmiş:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #10
İSİMSİZ KARANLIK

Alıntı:
Teşhis:

Bugünkü Arktika civarında bir yerlerde 1650 civarında doğdunuz

Bir cengaver, avcı, balıkçı veya adakları icra ediciydiniz

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu

Sevme, mutlu olma ve şevk duyma yeteneklerinizi geliştirmeli ve bu duyguları bütün insanlara yaymalısınız
İlginç Güzel paylaşım olmuş karizma_20, emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #11
speed

Teşhis:

Bugünkü İskoçya civarında bir yerlerde 1400 civarında doğdunuz
Bir banker, tefeci veya hakimdiniz

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz: Doğal bir psikoloji yeteneği Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz

eline sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-28-2007   #12
brave83

Teşhis:

Bugünkü Filipinler civarında bir yerlerde 900 civarında doğdunuz Bir yazar, dramatist veya ritüel düzenleyicisiydiniz
Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler

ben demiom böyleymişim işte n yaparsın :))

emeğine sağlık

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-29-2007   #13
aalperennn

ii güzelde ama beni bayan gösterio ayıp ben tas fırın erkeğiğim ben her yasamımda erkeğimdir yawwwwwwwwww
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-29-2007   #14
RaHaTSiZ

Teşhis:

Bugünkü Tayland civarında bir yerlerde 700 civarında doğdunuz
Bir rahip, arıcı veya yalnız silahşördünüz

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri Drama yeteneği, doğuştan aktör

Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır

~~ Ne Diyo uLeayn ßu zımßırTı ! ^_- ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-29-2007   #15
Ürgüplü

Arkadaşlar reenkarnasyon bir saçmalıktır ve dinimize göre yanlıştır Lütfen bu tür konuları dikkate alıpta İMANIMIZI tehlikeye atmayalım ÇOK TEHLİKELİ BÖYLE İNANÇLAR lütfen
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com