Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ağaçtan, geliyorsun

Cevap : Hangi Ağaçtan Geliyorsun?..

Eski 07-30-2008   #16
pesimistt

Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine güvenmeyen, sadece gerektiği zaman cesaretli olan biridir Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını severÇok seçicidir Genellikle yalnızdır Artistik bir doğası vardır Kin tutar İyi bir organizatördür Felsefi takılmayı sever Ama herdurumda güvenilebilir biridir İlişkilerini de çok önemser

çok doqru
tşkLer (:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2008   #17
sudenaz

Karaağaç : (Asil): Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisialtta olmayı sevmeyen biridir Dürüst ve sadık bir estir Başkaları için karar vermeyi sever Cömerttir Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır

bana uyuyor:=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2008   #18
sudenaz

Karaağaç : (Asil): Müşfik, fiziksel olarak düzgün, giyimine dikkat eden, taleplerinde aşırılığa kaçmayan, insanlara neşe verebilen, liderlik etmeyi seven ama kendisialtta olmayı sevmeyen biridir Dürüst ve sadık bir estir Başkaları için karar vermeyi sever Cömerttir Pratik zekası güçlü ve iyi bir espri anlayışı vardır

bana uyuyor:=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-30-2008   #19
KRDNZ

Üvez : (Hassasiyet) Dikkat çekici, neşe verici, bencillikten uzak dikkat çekmeyi seven biridir Hayata bağlıdır Yerine ve duruma göre hem bağımlı hem bağımsız olabilir Zevklidir Duygusal, hassas, tutkulu ve artistik özellikleri vardır İyi bireş olur ama çok zor affeder
Ehh işte kısmen doğru diyelim:Pp

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-31-2008   #20
cansel

Çam : (Titiz) Uyumlu ilişkileri sever Dinç ve güçlüdür Nasıl rahat edilebileceğini bilir Doğal ve hareketli biridir İyi bir partnerdir Çok arkadaş delisi değildir Çabukaşık olur ama ateşi çabuk sönerHer şeyden kolay vazgeçebilir İdeali bulana kadar her şey geçicidir Güvenilir ve pratiktir

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2008   #21
hey_crazygirl

Çam : (Titiz) Uyumlu ilişkileri sever Dinç ve güçlüdür Nasıl rahat edilebileceğini bilir Doğal ve hareketli biridir İyi bir partnerdir Çok arkadaş delisi değildir Çabukaşık olur ama ateşi çabuk sönerHer şeyden kolay vazgeçebilir İdeali bulana kadar her şey geçicidir Güvenilir ve pratiktir

ay hepsi uyuyo paylasım için teşekkürler:D:D

Seni Kendime SakLadım

qörmedim senin qibi sevmedim hiç kimseyi!

Sen
Vaktinden çok sonra qeLen
sevdaLı bir yaqmur qibisin
çisiL çisiL qözLerimden
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2008   #22
kezban

Sedir : (Güven) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir Kararlı,sabırsız ve başkalarını etkilemeyi sever İyimserdir ve beceriklidir Tek ve gerçek aşkını bekler Çabuk karar verir
=) lüksü sevemem aslında ama diğerleri doğrudur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-05-2008   #23
hayko26

Gürgen : (Zevk sahibi) Cool bir güzel Diş görünüşüne ve bakımlı Olmaya dikkat eder Zevk sahibidir Başkalarını kendinden fazla düşünür Hayati mümkünolduğunca kolay bir hale getirmeye çalışır Disiplinli bir hayat için kılavuzluk eder İlişkilerinde kibardır Farklı Sevgililer bulmak ister Duygularıyla ilgili olarak mutluluğuyakalaması kolay olmaz Çoğunlukla da başkalarına güvenmez Kararlarından da asla emin olmaz

paylaşım için teşekkürler fakat yanlış olmuş

bn (ÇINAR)dan gelirim kimselere boyun eymem

Eski 08-05-2008   #24
su perisi

Elma : (Aşk) Cazibeli, fiziksel olarak dikkat çekici, etkileyiciHoş bir auraya sahip Flörtöz ve maceraperest ama hassas ve her zaman asik birtip Sevmeye ve sevilmeye merakli Sadik ve hassas bir es Cömert Bilimsel konulara yetenegi var Bugün için yasarHayalgücü yüksek

Vay vay benim halime bak seeennnn

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2008   #25
-ecem-

bana benziyo bu evt:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com