Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Astroloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kişilik, testi

Cevap : Kişilik Testi

Eski 07-26-2008   #16
-ecem-

7 Dikkatsiz - Oyunsever - Neşeli
Spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inanıyorsunuz Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz

evt,bu benim gerçekten:)) teşekkürler paylaşım için:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2008   #17
hey_crazygirl

7 Dikkatsiz - Oyunsever - Neşeli
Spontane ve özgür bir hayatı seviyorsunuz Hayata bir kere gelinir ilkesinden yola çıkarak dolu dolu yaşamayı istiyorsunuz Çok meraklı ve her yeni şeye açık bir insansınız Tüm değişikliklerin sizi büyüttüğüne inanıyorsunuz Bağlı kalmak kadar sizi sıkan bir şey yok Sürpriz yapmaktan ve sürprizlerle karşılaşmaktan çok hoşlanıyorsunuz

cok dogru xDteşekkürler xD

Seni Kendime SakLadım

qörmedim senin qibi sevmedim hiç kimseyi!

Sen
Vaktinden çok sonra qeLen
sevdaLı bir yaqmur qibisin
çisiL çisiL qözLerimden
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-04-2008   #18
cansel

2 Özgür - Geleneklere karşı - Tutulamayan
Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak özgür ve kimseye bağlı olmayan bir hayat peşindesiniz Hobilerinizde ya da işinizde sizi başarıya ulaştıracak yeteneklere sahipsiniz Bağımsızlığa olan düşkünlüğünüz bazen sizden beklenilenin tam tersini yapmanıza neden olabiliyor Öyle her gördüğünüz şeye üzerinde düşünmeden uyacak tiplerden değilsiniz Aksine kendi fikirleriniz doğrultusunda gitmeyi yani akıntıya karşı kürek çekmeyi seviyorsunuz

worapsow
adige

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com