Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Şaşırtıcı / Ürpertici Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilmedikleriniz, bosna, hakkında

Bosna Hakkında / Bosna Hakkında Bilmedikleriniz

Eski 09-08-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bosna Hakkında / Bosna Hakkında Bilmedikleriniz

Bosna hakkında / Bosna hakkında bilmedikleriniz
Bosna hakkında / Bosna hakkında bilmedikleriniz
Bosna hakkında bilmedikleriniz

ÖNCELİKLE BU ÜLKE HAKKINDA YANLIŞ BİLGİLERE SAHİBİ ONU DÜZELTMEK İSTEDİM

Bosna Hersek ülkemizde yüzde 99u Müslüman sadece Boşnak kardeşlerimizin yaşadığı bir yer olarak bilinir en büyük yanılgıda budur Bosnalı ve Boşnak farkı şeylerdir Bosna halkının %40 Sırp :oops: %10 Hırvat ve gerikalan %50side Türk ve Boşnaktır yani hala bu ülkede sırplar yaşıyor birleşmiş milletler katliamdan sonra sırpların ülkeden çıkarılmasına karşı çıkmıştırBugün hala ailesini ölüdüren kendisine tecavüz eden sırplarla karşılaşmaktadır Bosna Hersekte bu şekilde ailesinin katilini görüp kalp krızinden ölen çok sayıda Boşnak kardeşimiz vardır
Şimdi bu herkes bilmeli çünkü ordaki Müslüman halk diğerlerine göre fakir durumda bir gün yurt dışında falan ben bosnalıyım diyen birine balıklama atlamayın dostuz diye bu sırp veye hırvatta olabilir şayet eurovision gibi uluslar arası yarışmalarda sırplara ve hırvatlara yüksek puan verilmesi bizşi yanıltmasın bunlar sırplar ve hırvatların işidir

Ülkede 3başbakan ve bir cumhurbaşkanı var bu 3 başbakanların biri Hırvat bir Sırp ve diğerde bizdendir cumhurbaşkanıda bizden ama yönetimde hala hristiyanların gücü var defolup gitmediler hala Bosnamızdan

Bunları unutmayın lütfen bi yerde bosnalıyım diyen biri Türkleri kötülüyorsa bilinki Boşnak değil onlar çünkü Bosnadaki Sırp ve Hırvatlar da Bosnalı olarak geçiyo Türkiyede bu bilinmiyo ve Bosnalı bir Sırpın Türk bayrağı yakması %99 Müslüman sanılan Bosnanın üzerine kalıyo halbuki Sırplar Boşnak kadınlara tecavüz ederken artık Türklere değil bize çocuk doğracaksınız dedi ayrıca siz Türksünüz deyip başlarına fes geçirip öldürülende çok BOŞNAK=TÜRK
Bu söylediklerim gerçek gidip görenler varsa bilirler her yerden bakabilirsiniz durum böyle bosnadaBosnada Hırvat ve Sırp şehirleri var o şehirle Müslümanlar girmiyor bizim şehirlerede onlar yaptıkları yanlarına kaldı o Sırp şehirlerindeki toplu mezarlar bile açılamıyo durum kötü Sırplar bu ülkeden çıkmalı artık!!!!

Ayrııca benim ailemdede Bosnada ölenler var oralıyım ben Ermenistan ve Yunanların yanında Sırpları unutmayalım!!!
BU ARADA BİRAZ UZUN YAZDIM AMA LÜTFEN OKUYUN
BİDE KONU DOĞRU YERDEMİ BİLMİYORUM YÖNETİMDEN ÖZÜR DİLERİM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com