Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Oyun Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
4story, hırslı, prenses

4Story Hırslı Prenses

Eski 10-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

4Story Hırslı Prenses

4Story Hırslı Prenses

Hirsli Prenses 4Story

Görev veren: Prenses Marlone Meridian

Seviye Aralığı: 41

Görev Hedefi

Prenses Marlone Meridian'in hikayesini sonuna kadar dinle

Tanımlama

Prenses Marlone Meridian:

Su ani bir imkan olarak degerlendirip sana bir seyler anlatmak istiyorum Zaten bir gün ortaya çikacak [Oyuncu İsmi] Gorer'le birlikte gizlice alis verisim var Ama bilmen gereken bir sey var Ne hirsli oldugumdan ne de bencilligimden ben bu tehlikeli islere bulastim

[Oyuncu İsmi]:

Senin bu derece cömert bir insan oldugunu hiç düsünmemistim

Prenses Marlone Meridian:

Beni dinlemen bana yeterlidir Gorer'ler silahli güçlerinden büyük gurur duymus olsalar bile, bakim yetersizliginden yakinirlar, çünkü topraklari verimli degildir Ben onlara Derion'un besinlerinden veriyorum, bu konuda Derion zaten zengin, ve böylelikle dis politika iliskerini iyi yönde gelistiriyorum Olurda ilerde Derion birliginle bir anlasmaya varirsak o zaman daha hosgörülü bir politika izlemeliyiz Yaptigim ise söyle de bakilabilir: Birlesik bir Iberia için atilan ilk adim Düsünüyorumda, böyle bir sey gerçeklesmis olsa, ne derece yaptigim is sayilir

Görev Ödülü

Tecrübe: 130EP 271

Sonuç Metini

Baslangiçta yaptigim gizle isleri ortaya çikarmak için birisin bana entrika çevirdigini düsünmüstüm Bu sorunlu bir sey, çünkü bunu yapanlar Siyah Sövalye Birliginden birileri Nasil? Bu yüz ifaden ne anlama gelir? Siyah Sövalyeleri tanidigima çok mu sasirdin? Sana bir sey söleyim Ben senin hakkinda neredeyse her seyi biliyorum, çünkü bende Beyaz Birlikten biriyim

Hedefim Arian Horus'un getirmis oldugu barisi yeniden kurmaktir Bu çok gayret isteyen bir durum Hedefime ulasmak içinde araç temin etmem gerekir Benim aramda digerlerinle olan farkda iste budur

4Story

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com