Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dalıcılar

Dalıcılar

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dalıcılar

Temel ile Dursun iddialaşıyorlarmış "Ben daha iyi dalarım" diye Temel: - "Haçan ben 25 m'den denize dalarum da bana mısın demem" Dursun itiraz eder: - "Yok yapamazsın!" Derken Temel: - "Gel uşağım, sana ispatlıyacağum" diyerek çıkar 25 m yüksekliğe ve cumburlop dalar çıkar bir anda Dursun iddiayı daha ileri götürür: - "Haçan ben de 30 m'den denize dalarum da bana mısın demem" Temel itiraz eder: - "Yok yapamazsin!" Derken Dursun: - "Gel uşağım, ben de sana ispatliyacağum" diyerek çıkar 30 m yüksekliğe ve cumburlop dalar çıkar o da Temel kızarak iddiayı daha ileri götürür: - "Ula ben şu dolu kovaya 2,5 m'den dalarım" Dalardın, dalamazdın derken çıkar Temel 2,5 m yüksekliğe ve su dolu kovaya dalması ile çıkması bir olur Ne de olsa Temel iyi bir dalıcıdır Dursun da kızarak iddiayı arttırır: - "Ula ben de şu dolu kovaya 3 m'den dalarım" Dalardın, dalamazdın derken çıkar Dursun 3 m yüksekliğe ve su dolu kovaya dalar ve çıkar Öfkeden gözü dönen Temel: - "Ben ıslak bir havluya 2 m'den dalarım" demeye başlar Dursun her zamanki gibi muhalefeti oynar Bunun üzerine Temel: - "Getirin bakayım şu ıslak havluyu!" der Çıkar 2 m'ye ve balıklama atlar aşağıya Yere 'Güüüm!' diye çarpar başını Sersemlemiş bir vaziyette doğrulurken söylenir: - "Kim sıktı bunun suyunu yahu?"
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com