Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahat, aybey, banaz, bilgileri, edip, ilköğretim, okulu, uşak, şehit

Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Bilgileri Banaz Uşak

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Bilgileri Banaz Uşak

Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Hakkında - Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Tanıtım - Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Resimleri - Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu İletişim

Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

VİZYONUMUZ

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda;

Vatanına, milletine, bayrağına, milli ve manevi değerlerine bağlı, ailesine ve Türk Milleti’ne yararlı nesiller,
Çağdaş,
Bilim ve teknolojinin farkında olan, yeniliklere açık,
Öğrenmeyi temel ihtiyaç kabul eden,
Nitelikli, sorumluluk bilinci olan,
Değerlerini yaşayan ve yaşatan,
Hoşgörü sahibi,
Olaylara geniş bir açıdan bakabilen,
Özgüveni gelişmiş, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımcı,
Demokratik ve laik bireyler yetiştirmektir

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, Türk Milleti'nin milli, ahlâki, insani, manevi, kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren;
Ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan;
İnsan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı görev ve sorumluluk-larını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar yetiştirmek,
Kazanımları gerçek hayatla ilişkilendirerek, öğrenciyi araştırma- ya ve öğrenmeye sevk etmek,
Bireysel nitelikleri dikkate alarak öğrenimlerini; bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını, çevresiyle iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları, kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini, liderlik özelliklerinin yanı sıra işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını sağlamak,
Bulunduğu yerleşim yerindeki toplumun okur-yazar oranını yükseltmek; toplumun kalkınması ve gelişmesine katkıda bulunmak; insanların daha mutlu, refah içinde yaşamasına katkıda bulunmak,
Eğitim-Öğretim verdiğimiz öğrencileri ailesine, çevresine ve Türk toplumuna yararlı birer fert olarak kazandırmaktır

İLKELERİMİZ

Öğrencilerimize öğrenmeyi öğretmek ilk önceliğimizdir
Bütün çalışmalarımızın merkezi öğrencilerimizdir
Bilimsel ve laik olmak çağdaş olmanın gereğidir
Her öğrenci kendine özgüdür Bütün bireyler farklı özelliktedir, bu nedenle bireysel özelliklerine göre öğrenebilir ve eğitilebilir
Kurum olarak varlık nedenimiz devletimize, milletimize ve çevresine yararlı bireyler kazandırmaktır
Kaynakları verimli kullanarak etkin olmak temel amacımızdır

Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Banaz
Okulun Telefonu:
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://ahatiomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Şehit Edip Aybey Ahat İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com