Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bedriye, bilgileri, ilköğretim, kadir, merkez, okulu, uysal, uşak

Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Hakkında - Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Tanıtım - Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Resimleri - Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu İletişim

Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz İl Özel İdare tarafından yaptırılmış olup;2000 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü emrine verilmiştir2000-2001 Eğitim Öğretim yılında 196 Öğrenci ve 10 Şube ile Eğitim Öğretime başlamıştırOkulumuz adını o dönemki Uşak Valisi olan Sayın Kadir Uysal ve eşi Bedriye Uysal'dan almıştırOkumuluz 2003-2004 yılında ikili öğretime geçmiştir

Okulumuz bugün itibari ile İlimizin en gözde okullarından biri olarak gösterilmektedir

Fiziksel Özellikleri: Okulumuzda bugün itibari ile 15 derslik,1 Fen Tek Lab,1 Bilgi ve Tek Sınıfı,1 Anasınıfı,1 Çok Amaçlı Salon bulunmaktadırAyrıca okulumuzun ön ve arka tarfında öğrencilerimiz için geniş oyun alanları mevcuttur

Okulumuz 1 Müdür,1 Müdür Yrd,43 Öğretmen,1065 Öğrenci, 1 Memur ve 2 Hizmetli ile hizmet vermektedir

Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (276) 227 73 74
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: KEMALÖZ MAHALLESİ LALE SOKAK
Okulun Web Adresi: http://bedriyevekadiruysalioo64mebk 12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 844749@mebk12tr
Okulun Müdürü: İSMET GÜLMEZ
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Bedriye Ve Kadir Uysal İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com