Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, okulu, samatlar, sivaslı, uşak

Samatlar İlköğretim Okulu Bilgileri Sivaslı Uşak

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Samatlar İlköğretim Okulu Bilgileri Sivaslı Uşak

Samatlar İlköğretim Okulu Hakkında - Samatlar İlköğretim Okulu Tanıtım - Samatlar İlköğretim Okulu Resimleri - Samatlar İlköğretim Okulu İletişim

Samatlar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Samatlar İlköğretim Okulu Uşak Sivaslı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Samatlar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Samatlar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Samatlar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Samatlar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Samatlar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Sivaslı
Okulun Telefonu: 276 6386149
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: SAMATLAR KÖYÜ
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi: 753805@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Samatlar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com