Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ateş, barut, elizabeth, graham

Elizabeth Graham - Ateş Ve Barut

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Elizabeth Graham - Ateş Ve Barut

Elizabeth Graham - Ateş ve Barut

Gelişim No: 149

Arka Kapak:

Abby önce annesinin sonra da babasının ölümü üzerine çiftliğin yönelimini üstlenmek zorunda kalmıştı Genç kız müstakbel kocası olarak bilinen kâhyasının saygısız davranışları üzerine ona yol verip, yerine Ben Franklin’i işe almıştı Ben, kısa sürede çiftliğin bütün işlerini yoluna koymayı başardı

Ama yolunda gitmeyen bir şeyler vardı Bir kadın olarak çiftliği tek başına yönetebileceğini ispatlamak isteyen Abby bu adama sinirlenmeye başlamıştı Yine de bütün kızgınlığının çiftlik işleriyle ilgili olduğu söylenemezdi Ben Franklin onun uzun bir süredir uykuda olan bazı duygularını uyandırmıştı Ve üstelik başka bir kadınla da ilişkisi vardı!
alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com