Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
genç, iki, kitabının, kızın, romanı, özeti

İki Genç Kızın Romanı Kitabının Özeti

Eski 11-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İki Genç Kızın Romanı Kitabının Özeti

İki Genç Kızın Romanı

"Behiyem," diye boynuna atlıyor Handan "Nerdeydin?" Evde bulamayınca merak ettim seni Beni bırakıp gitmenden korktum"

Bırakıyor Handan Kokusu tüm deliklerini bassın; bütün çiziklerini, eziklerini, yaralarını, yırtıklarını kapatsın, iyi etsin Bırakıyor kendini Handan Kokusu'nun şimdiye dek Behiye'yi bir kez bile yanıltmayan iyi ediciliğine Kavuştu Handanına Satma onu; döndü işte yazlıktan koşa koşa Sarmaş dolaş salondaki koltukta oturuyorlar şimdi Olmaları gereken yerde, olmaları gereken halde: Birbirlerinin kollarından Handan ile Behiye

2005 yılında Kutluğ Ataman tarafından 2 Genç Kız adıyla sinemaya aktarılan, İngilizce, İtalyanca ve Macarca'ya çevrilen İki Genç Kızın Romanı; ait olmaya, sevmeye, geçmiş yaraları sarmaya ve yeni yaralarla baş etmeye çalışmanın acıtıcı hikayesi

Yazar : Perihan Mağden

Yayınevi : Merkez Kitapçılık ve Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 256

Etiket Fiyatı : 14,00 YTL

Basım Tarihi : Haziran 2006

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com