Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Dünya

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çeneden, dev, kurtuluşun, mucizevi, öyküsü

Dev çeneden kurtuluşun mucizevi öyküsü

Eski 01-26-2007   #1
asyaland

MİLLİYET İNTERNET

Avustralya’da dalarak balık avlarken kendisini büyük beyaz köpekbalığının dişleri arasında bulan adam hastane yatağında mucizevi kurtuluşunu anlattı
3 metrelik köpekbalığının saldırısından hemen sonra hastaneye kaldırılan 41 yaşındaki deneyimli dalgıç Eric Narhus kendine geldikten sonra suyun altında ‘balık yemi olmamak’ için gösterdiği çabayı şu sözlerle anlattı
‘Önce ne olup bittiğini anlamadım Şoktaydım Sonra vücudum ileriye doğru kaymaya başladı ve başım, omuzlarım ve bir kolum balığın ağzına girdi O andan itibaren yemek yeme hareketiyle çenesinin açılıp kapandığını duyabiliyordum Dişlerini hissedebiliyordum’
2 dakika kadar bir süre köpekbalığının ağzında kaldığını belirten Narhus dev balığın dişleri arasından kurtulmanın tek yolunun gözüne vurmak olduğunu düşündüğünü belirtti Dalgıç şöyle konuştu: ‘Beni sallamaya başladı Tek elim hayvanın ağzının dışında kalmıştı Avlanmak için kullandığım keski de o elimdeydi Keskiyi köpekbalığının gözüne batırdım ve ağzını açtığı anda kendimi dışarı attım Yüzeye çıkmaya çalışırken altımda yüzdüğünü görebiliyordum Oğlum Mark beni tekneye çekmeseydi bacaklarımı ısıracağından eminim’
Bu saldırının kendisini denizden uzaklaştırmayacağını söyleyen Narhus iyileşir iyileşmez tekrar dalacağını da sözlerine ekledi
Avustralya sularında 2000 yılından bu yana köpekbalığı saldırılarında 10 kişi hayatını kaybetti Son olarak, bu ayın başlarında doğu sahilinde 21 yaşında bir genç kızı köpekbalığı parçalamıştı

Eski 01-26-2007   #2
angelesdream

eh brawo yanıhakıkatten adaı tebrık edıyorumsen gıt köpekbalığının ağzına gır şans eserı kurtul bıde denızlerden ayrılamam dewalla benım canım kıymetlı:))
bu arada geçmiş olsun adamada

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com