Bir Sevgilinin Kaleminden Dökülenler..

Eski 01-20-2010   #1
yagmur34

Bir Sevgilinin Kaleminden Dökülenler..

Sevgilim;
Duygularımı kaleme dökmeyeli uzun zaman oluyorAma bu gece yalnızım EşRuhuM yarın sabah gidiyor,bu şehirdeki nefesim gidiyorİçim o kadar kötü ki gözümde yaşlar kalbimde hüzün,boğazımda kelimeler büyüyorSen benim herşeyimsin tüm kahrımı çeken, her halimle beni kabul edensinYaşamayı seninle sevdim,sana deliler gibi aşık oldum yokluğunu düşünmek bi kenara dursun bir nefes uzuğımda olduğunu düşünüyorumda şuan dayanılması imkansız bir acıRabbim ne olursun onu benden alma bu acıyı bize yaşatma

Sana yaşattığım tüm kötü zamanlar için o kadar pişmanımki şimdi arıyorum yoksun işteSeni bu hayatta hep ama hep mutlu etmek istiyorum ama bazen olmuyor işteHer gece dualar ediyorum sevdiğim sana mutlu olan gözlerindeki mutluluk hiç bitmesin hüzünler sana hiç uğramasın diyeSeni SeviyorumBu nasıl bir sevda deme çünkü biliyorum benim hissettiklerimi sende hissediyorsun

Senini kollarında uyumak kalbinin sıcaklığıyla ısınmak şefkatini hissetmek yüreğimin en derin yerinde tarifsiz bir mutluluk sevgilimSen eşsiz güzelliklerin buluştuuğu yersin benim yüreğimde sen ömürsün benim ömrüm sen cansın sevgili sen nefessin

Bağırmak istiyorum avazım çıktığı kadar GİTME! diye ama susuyorum yine ayrılıklar hep böyle sessiz mi olur bilmemki gitmek zorundasın biliyorum çok uzaklara gitmek zorundasın ama bilinen herşeye gönül katlanmak istemiyor işteGİTYolun açık olsun bu nefes bu bedeni terketmediği sürece bu kalp seni bekliyor olacak

Her sözün bittiği yerde iki kelime yetişiyor yardımıma SENİ SEVİYORUM Duygularımı anlatmaya yetmese bile SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM SEVGİLİ

Cevap : Bir Sevgilinin Kaleminden Dökülenler..

Eski 01-25-2010   #2
Gözyaşı

Çok güzel kaleme alınmış eline sağlık

Eski 01-25-2010   #3
yagmur34

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok güzel kaleme alınmış eline sağlık

beğendiğiniz için ve yorum için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com