Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bakma, duygulanabilirsiniz, kusura, okurken, sevgili

Okurken Duygulanabilirsiniz Kusura Bakma Sevgili

Eski 08-17-2009   #1
Gözyaşı

Okurken Duygulanabilirsiniz Kusura Bakma Sevgili

'Merhaba' ile başlayıp "Elveda" ile biten Cümlelerin Alayına Posta koydum Ben Veda ettim içimde ki "Sen" dolu Yazarlığıma

YırtıpYakıp attım içimdeki Seni Zaman; geçer dedim geçmedi Acılar biter dedim bitmediAlışmıştım belkide Sensizliğe ama bu Seni Unuttuğum anlatına gelmez Sevgili
Sen söylemesende - söyleyemesende Ben anlamıştım Vedaları en başından

Gidecektinbiliyordum ve gittindeGiderken tek Çöp olarak 'Kalbin' kalmıştı BendeAtmayıSökmeyi çok istedimBaşarısızlığım rol oynamıştı bu Aşk denen onunda

Tutmadı bu oyunda delikanlılığım

Fazla Sarktım Hayallerimden bir 'Hayalet yüzünden

Aşk denen Oyun bitti Sevgili Herkes kendi Masalına dönecek artık!

Sen sahte Yaşantına Ben ise Acılara tutunacağım ama 'Hep' güçlü olacağım bir Hayata dönüyorum
Tamam belki hep ezildim bu Hayatta ama şunu bil Sevgili; " Senin kadar Acımasız ve Gamsız '' adım

Terkedilişimin ilk olduğunu sanma sakınAlışkındır bu Yürek Senin gibilerine
Sen Terkettin Ben ise sadece arsızlığımdan GüldümHep 'bunuda atlatırım' deyip Yoluma devam ettim Bundan sonraki Yolumda 'Sen' dolu Mayınlar ile karşılacağım biliyorum

Ama asla Senin elinden Ölmeyeceğim! Bu Acizliği - Güçsüzlüğü yapmayacağım kendime

Masal dediğin kaç sayfadır Sevgili ? Biz sayfalarımızı çoktan bitirmişiz
Aşk dediğin Oyun kaç Saattir ki ? Oynanan bir evciliğe benzer Oyun bitti Sevgilim Vakit doldu

Terkedilmişliğin Ağır yükü var üzerimde Dokunmayın!
Cehennem Ateşidir Yüreğim

Ölmeden Cehennem Ateşini Yaşadımgördüm sayende Gönül rahatlığı ile '' Seni Sevmenin bedeli '' olarak Cehenneme Düşebilirim şimdi

Merak etme Gülüm! Emin ol Senin Terkettiğin Ağırlık kadar Yük binmez omuzlarıma
Emin ol Sevgilim Senin yaktığın kadar yanmam bu Dört tarafı Ateşler içinde olan bu yerde

Senin Cennet tarafın fazla geldi BanaKısa sürdü 'Cennet' adlı oyunumuz Oyun diyorum çünki; Senin ile Yaşanmış Herşey Oyun Sevgili Aşk olan Herşey Oyun

Rolleri en iyi şekilde oynadınBeni yabana atma sakın Senin kadar değil ama Bende iyi oynadım 'Oyuncak' Rolünü Onun için Ben Yaşadıklarımıza çoktan Elveda dedim bile

Güneşler değil Gecelerin ta kendisi idi Seni Bana getiren Kalemler değil Satırların ta kendisi idi Seni Bana anlatan
Aşk denen oyun bitti Sevgilim Sayfalar Tükendi okundu Tozlu Raflara Layıktır artık onlar

'Elveda' Oyun Arkadaşım

Cevap : Okurken Duygulanabilirsiniz Kusura Bakma Sevgili

Eski 08-17-2009   #2
bonsoir

Cevap : Okurken Duygulanabilirsiniz Kusura Bakma Sevgili

HımmYeni bir sayfa açılmış anlaşılan
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com