Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Arkadaşlık Hikayeleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anası, kadın, kocanın, kocası

Kadın, Kocası Ve Koca'nın Anası

Eski 09-01-2013   #1
Efsane

Kadın, Kocası Ve Koca'nın Anası

KADIN, KOCASI VE KOCA'NIN ANASI

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar:

Sevgilim,
Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü Haberin olsun dedim Bu konuda benim bir suçum olduğunu düşünmezsin umarım
Öptüm,
Biricik eşin

Kadının kocası da bunun üzerine annesine bir mektup yazar:

'Sevgili anneciğim,
Karım bana gönderdiği son mektupta, sütü yetersiz olduğu için bir sütanne tutmak zorunda kaldığını, o sütannenin zenci olduğunu ve bu yüzden bebeğimizin rengi nin de zamanla koyulaştığını yazıyor Bundan eşimi sorumlu tutamayız, tabii ki
Selam ve sevgilerimle'

Annesi ise oğluna şöyle bir cevap yazar:

'Sevgili oğlum,
Aslına bakarsan, sen doğduğunda benim sütüm de yetersiz kalmıştı
Ama biz fakir olduğumuzdan dolayı, sütanne tutamayıp onun yerine seni inek sütüyle beslemek zorunda kalmıştık Bu durumda takdir edersin ki, senin safkan bir öküz olmanın sorumlusu ben değilim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com