Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
profesör, öğrenci

Öğrenci Ve Profesör

Eski 10-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Öğrenci Ve Profesör

Öğrenci ve Profesör

Üniversite yemekhanesine giren bir üniversite öğrencisi yemekhanede tüm yerlerin dolu olduğunu sadece Profesörlerin oturduğu masada boş bir yer görür ve gider oraya oturur
Profesör sinirli bir şekilde kaşlarını çatarak : - Öküzler ve kuşlar aynı masada oturmamalıdırder
Öğrenci : - O zaman ben uçuyorumder Profesör bu cevaba acayip sinirlenmişSınavda öğrenciye fena takmış ve bu patavatsız öğrencinin sınavdan geçmemesi için elinden geleni yapmış
Lakin sınavda öğrenci bütün soruları mükemmel bir şekilde cevaplamışProfesör öğrenciye :- Sana son bir soru soracağımderSoru Şu :
- Yolda yürürken iki paket buldugunu düşünBir Pakette zeka var diğerinde ise altın varHangi paketi seçersin ?
Üniversite öğrencisi :- Para olan paketi seçerdimder
Profesör: - Ben zeka olan paketi seçerdim
Üniversite öğrencisi :- Çok normalKimde ne eksikse onu seçer
Profesör küplere binmişöğrencinin not defterini alıp içine *öküz* yazmışÖgrenci nota bakmadan odadan çıkmışBir kaç dakika sonra öğrenci kapıyı çalmış ve : - Sayın profesör, imzanızı atmışsınız lakin notumu yazmayı unutmuşsunuz demiş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com