Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Makaleler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
defteri, hayat

Hayat Defteri

Eski 06-23-2008   #1
b@ron
icon111

Hayat Defteri

Hayat defteri:Yurtdışında bir ülkede, iki kadın otobüste oturmuşlar Bir okurun aktardığına göre şöyle bir konuşma geçiyor aralarında:
- Zor olmadı mı ayrılıp taa buralara gelmek?
- Valla o istemişti ayrılmayı zaten Biriyle tanışmış da, ondan hoslanmış da falan filan Ben de çıkıp geldim
- Yine de özler ama insan yaaa!
- Özlerdim belki de Kız, insan değer verdiğini özlüyor Tam o günlerde sıkıntıdan çatlarken elime bir gaste sayfası geçti Ece diye bir yazar, dur evde gösteririm, saklıyom o yazıyı "Hayat Defteri" diye bir yazı yazmış, Diyor ki; bi kadın bi ilişkiye girmek için eksiltir kendini!
O zaman farkına vardım, 'Ya,' dedim 'Ne kadar eksiltmişim kendimi!' Valla o yazıyı okuduktan sonra rahatladım Budur ya dedim, budur işte anasını satiim! Şimdi var ya, o aklıma geldikçe o yazı aklıma geliyor 'Amaaaannn!' diyorum, 'eksiltme artık kendini!' diyorum" Yazı, yolu tam olarak bilinemeyecek bir yeraltı suyu gibi Yol alıyor yazıldıktan sonra Nerede toprağın üzerine çıkacağı hiç bilinemiyor

Ece Temelkuran tarafından yazılan bu makale, 09 Temmuz 2006 Pazar günü yayınlanan Milliyet Gazetesindeki köşe yazısıdır

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com