Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşkın, beyaz, hikayesi

Beyaz Aşkın Hikayesi

Eski 11-05-2009   #1
yesimciwciw
icon110

Beyaz Aşkın Hikayesi

Beyaz masumiyettiKar beyazVe yılın ilk karı düşmüştü işte, her yer beyazBeyazla başlayan aşkın ilk bakışı olmuştu, kar taneleriYumuşamıştı ruhları ,pamuk kadar yumuşak olmuştu duygularıVe aşkın ilk nefesi kar tanelerini eritmiş, beyaz başlamıştı aşk
"Seni seviyorum" dedi adam Küçük bir tebessümle gözlerini kaçırdı kadın"Seni seviyorum"dedi adam

Masum bir öpücük kondurdu üşümüş yanağına adamın ve gülümsedi kadın Titreyen ellerini tuttu kadının ve öptü adamBöyle başladı beyaz aşkBeyaz kar taneleri düştü tenlerineDudaklarında eridi taneler

Şöminenin ışığı aydınlattı yüzlerini Kahve fincanını uzattı adama kadın Sarıldı adam kadına

Saatler geçti öylece kaldılar Aşk masum beyazdan şöminenin kırmızısı oldu

"Seni seviyorum" dedi adam"Ben de seni seviyorum" dedi kadın"Bir ömür varmısın benle "dedi ardından adam Hiç tereddütsüz "evet" diye haykırdı kadın"Evet!"

Günler geçti, ayak izlerinde sürdü aşk Kar yağdı, izleri sildi taneler Aşk yine beyaza büründü Yaz geldi, kırmızı oldu aşk; kışla beyazın büyüsünde sürdü tekrar

Ve elele vitrinin önünde durdular, beyaz gelinliğin beyaz masumiyeti oldu gözleri, beyaz sürdü aşk Gelinliği denedi kadın"Çok güzelsin" dedi adam Yüzünde tebessümü "seni seviyorum" dedi kadın"Seni seviyorum" dedi adam

Yüzükleriyle kenetlenmemişti henüz parmakları Ve beyazdı aşk o sıralar Bir gece baş başa kaldılar, öylece sarılıp Ve şehvet geldi aşka Adamın gözleri şehvet oldu Kadının gözleri hala aşk Ve öptü adam kadını sınırsızca"Sonuna kadar varmısın" dedi kadın "Sonsuzumsun"dedi adam Ve gece kırmızı yaptı aşkı, kan kırmızısı Aşk kırmızı oldu, bir sonraki beyaza dek

Haftalarca kırmızı kaldı aşkBir gün adam başka bir kadının siyah saçlarına vurulana dek

Adam siyah saçlı kadına yöneldiVe "seni seviyorum" dediAşk gri oldu önceBulanık bir griVe ayrılma kararı çıktı ,adamın yürek mahkemesindenSevdiği kadına yöneldi ya da eskiden sevmekte olduğu kadına

Kadın "seni seviyorum "dediAdam "ben seni sevmiyorum artık"Kadın "sonsuzundum" dediAdam "sonsuzluk görecelidir"Kadın "aşkındım" dediAdam "aşk bir nefes kadar kısa"Kadın sustugözyaşı sel olduAdam gitti,gölgesi siyahKadın beyaz gelinliği giydi ve yokluk olduKadın beyaz ,gelinlik kırmızı olduAdam gri, aşk siyah oldu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com