Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
100, 250, gel, iade, ilaçlar, kapsül, kapsülreçetemiz, navoban, temodal

!!!!İlaçlar Temodal 250,100,5 Mg Kapsül Ve Navoban Kapsül.Reçetemiz İade Gel...

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

!!!!İlaçlar Temodal 250,100,5 Mg Kapsül Ve Navoban Kapsül.Reçetemiz İade Gel...

!!!!ilaçlar temodal 250,100,5 mg kapsül ve navoban kapsülreçetemiz iade gelmiş fakat ben tam olarak neyi düzeltmeliyim anlayamdımhastanın patoloji raporunu da reçeteye ekledimpatolojik verileri var ve patolojik tanısı :sol frontal lobşkitle rezeksiyonu:anaplastik oligoastrositom (WHO grade ııı)
raporunu 2 radyasyon onkolojisi uzmanı ile 1 iç hast ve tıbbi onkoloji uzmanı çıkarmışklinik bulgu :nüks beyin tümörü(grade ıı astrositom), tanı :beyin malign neospazmıtüm ilaçların dozları ve kullanım şeması mevcutturörneğin temodal için 500mg capsul hergün yazılmış(günde 500 mg)fakat sayın SGK kontrolörleri bunun hergün yazan kısmını daire içine alıp yanına üç adet soru işareti koymuşlar( ) raporun sonuna ise 14 kür görecektir yazılmışfakat SGK dan hastanın ne kadar süre radyoterapi aldığı radyoterapiden sonra kemoterapi sürecinde temodal için kür protokolü açıkça belirtilmelidir denilmiş
lütfen bana yardımcı olurmusunuz 1-neyi düzeltmem gerektiğini anlayamadım2- iade reçetelerin nasıl bir işlemlemle geri gönderildiğini bilmiyorum

63

Hastanız sadece radyoterapi aldığı dönemde her gün temodal kullanabilir RAporda radyoterapinin süresinin ve dozunun raporda açıkca yazılması ve radyoterapi bitiminde kür olarak alacağı dozun ve süresinin de ayrıca raporda belirtilmesi gerekmektedir

Kaynak: istanbulsgkgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com