Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gel, yeter

Yeter Ki Gel Bana!

Eski 04-01-2007   #1
angelesdream

Yeter Ki Gel Bana!

selam!
Yüreğimin gözleri kördü uzun zamandırSeninle tekrar açıldı gönül gözümBöyle deli sevda yaşamadım çoktan beriAlışık değilim aşka ama o yolunu çiziyor,beni sana getiriyor,öyleceDaha toparlayamadan kalbimin dağımık anılarını,birde baktım ki gözlerim gözlerinde
Ama beni sana getirdiği gibi seni bana getirmiyor aşkSeni başka güzel yerlere,başka gözlere sürüklüyorÖyle mutlusun ki gittiğin o yerlerde, beni farketmiyorsun yanıbaşında"BURDAYIM" desem de sağır kalbin duymuyor sesimidokunuyorum felç olmuş bedenine hissetmiyorsun
"UZAKSIN" başka açıklaması yok bununiki adım ötedeyken bile gelip konuşamıyorum seninle
"UZAKSIN" başka adı yok bunun Elin elime değerken arkadaş edasıyla sarılamıyorum sana
"UZAKSIN" başka uzağı yok bununYAnımdayken özlüyorum seni
Çünkü uzaksın sevgili
Seni bana yakın eden birşey var sadece içimde oda;AŞK Seni hissediyorum,hayallerimde güzel, aşkda güzel sen oluncaAma yoksun işte yetmiyor benim aşkım sadece benim seni kendime yakın hissetmem yetmiyorSende hissetmelisin benim gibi İşte o zaman aşk
Ah sağır kalbin bir duysa sesimi BAK BURADAYIM
Böyle olmayacak biliyorum,sevda böyle yarım kalmayacakSesimi duymazsan, hissetmessen eğer ellerimi ellerinde daha uzun süre bitecekyazık can verecek baharın yeşili
Yeni bir hüzün çiçeği açacak,yine bir hüzün çiçeğiAlıştığım yalnızlık gelecek,gece yine beni kollarına alacakBitecek sevgili,bir çiçek solacak eğer duymazsan haykırışlarımı
Ama eğer duyarsan beni,bak işte o zamano zaman aşkın güler yüzü yerleşecek adınla kalbimin gizli köşesineAydınlığın ışıltısı gözbebeklerimde sana geleceğimYüzümün hüznü senin gülüşünle gececek,işte o zamanda bitecekAma koskoca bir yalnızlık bitecekTüm güzel duygular bir bir dirilecek
Can vereceksin sevgili,bana hayat vereceksinbaharlar hep bahar olacakUmudun,sevincin tatlı seyrini göreceksin yüreğimde
Ve ben sana tüm ömrümü,hayatımda güzel olan herşeyi vereceğimsana kendimi,içimde senin için büyüttüğüm aşkı vereceğimseni tüm kalbimle seveceğimAvuçlarına o en güzel olan sevgiyi bırakacağımDilediğin gibi yaşa benimle bu özel anı
Sana geleceğim yeterki sende gel bana
Sana geleceğim yeterki sende gel bana

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-01-2007   #2
Gözyaşı

Bitecek sevgili,bir çiçek solacak eğer duymazsan haykırışlarımı
Ama eğer duyarsan beni,bak işte o zamano zaman aşkın güler yüzü yerleşecek adınla kalbimin gizli köşesineAydınlığın ışıltısı gözbebeklerimde sana geleceğim
Beni anlatıyor bu sözler teşekkürler

Eski 04-01-2007   #3
angelesdream

okuduğun ve yorum yaptığın için ben teşekkür ederim gözyaşıhoşuna gittiyse ne ala!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-01-2007   #4
puslu

Eline sağlık angelesdream
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com