Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gülüşün, hikayesi, sevdadır

Bir Sevdadır Gülüşün Hikayesi

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gülüşün Hiç kimsede olmadığı kadar içten, hiç kimsede olmadığı kadar yumuşak Gülüşün, gözlerine yansıyan ışık Sen gülüyorsun, ben bir diyardan diğerine sürüklenen serüvenci oluyorum Gülüşün çocuk, haylaz, yaramaz, umursamaz Ve bir o kadar da uslu, söz dinleyen, huzur veren

Gülüşün, damarlarıma işliyor, bağımlılık yaratıyor Bir tutku, vazgeçmesi mümkün olmayan Bir hayat senfonisi, her notasında aşkı saklayan Sevmeyi bilen gülüşün, sevdikçe sevdiren gülüşünÖzlemin en koyusu senin gülüşüne konaklamış O gülüşü görmeden yaşamak öyle zor ki Sınırsız okyanusların, en mavi denizlerin beyaz

yelkenlisi Umudun ta kendisi Menzili olmayan bir uçuş, sonsuzlukta kayboluş

Güven veren gülüşün, cesaret veren Hayatın bütün kaypaklığına, ikiyüzlülüğüne ve acımasızlığına direnme gücü veren Yaşama sevincini her gördüğümde yeniden yüreğime yerleştiren gülüşünSen güldükçe gülüyor çevremde kim varsa, ne varsa Sen güldükçe ışıl ışıl yanıyor yıldızlar, her birine senin adını verdiğim yıldızlar Şimdi sadece senin gülüşünle anıyorum onları Gülüşün, ayazı ısıtan bahar, sarı sıcağı serinleten rüzgâr

Alabileceğim en değerli armağan; gülüşün, içinde her sevinci barındıran bir hazine En beklenmeyen sürpriz, hep beklenen mutluluk

Gülüşün, kötüye karşı en soylu başkaldırış İyinin en kadim dostu Mücadele eden, yenilmeyen ve aşkın zaferini ilan edenSevdiklerine alçakgönüllü, zarar vereceklere kalkan Soran, sorgulayan; ama, asla yargılamayan gülüşünBedenimi saran ateş, içimdeki ürperiş, ellerimdeki titreyiş gülüşün Tükenmeyecek heyecan, sonu gelmeyecek öykü, anlatılmaz bir duygu seliSeni anlatan en iyi tarif gülüşün, içinde ne varsa dışına yansıtan Saklamayı bilen; ama, gizemden hoşlanmayan Baktıkça, "İyi ki yaşıyorum" dedirten Varoluşuma anlam katan gülüşün

Baktıkça tanrıya şükrettiren ve "Hayatımdan hiç çıkmasın" diye dua ettiren gülüşün Damla damla yağan yağmur, yanımdan hiç ayırmayacağım uğur Gecenin dinginliği, gündüzün hareketi Renklerin en güzeli, çiçeklerin en tazesi Ve bu sevdanın sebebi Gülüşün

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com