Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayrılık, bırakıp, delisin, geçti, gitmezdin, yapmazdınayları

Sen Beni Bırakıp Böyle Gitmezdin Hiç Yapmazdın.Ayları Geçti Ayrılık Sen Delisin...

Eski 07-23-2008   #1
gülgüzeli

Sen Beni Bırakıp Böyle Gitmezdin Hiç Yapmazdın.Ayları Geçti Ayrılık Sen Delisin...

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın
Ayları geçti ayrılık,sen delisin
Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın
Ayları geçti ayrılık sen delisin

Ayrılıkta aşka dahilse,neden bu kadar üzülür insanBirgün bitmek varsa ihtimalde,neden bu kadar dağılır insanSöz verip gitmek varsa,neden yeminler eder insan

Ayrılmak dahildir aşka ama aşk ne olacağına aldırmaz hiçSonu yokoluşa gitsede çok giren vardır o yola

Derttir insanda bi daha görememekDerttir bi daha sesini duyamamakAcıdır insanda güzel günleri hatırlamakSızıdır kalpte sevgilinin vefasızlığıYokolmaktır kalpte onu başkasıyla düşünmek

Bu yüzdendir ki insan üzülür bitip,yitenin ardındınDağıtması serseriliğinden yada güçsüzlüğünden değildir

Yapma yapma
Sendemi aklıma sığmıyor sendemi
Senmisin herşeyi silmekten bahseden
Böyle gitmek varmıydı

Söz verip gitmek alçakçadır tam tabiriyleİnsafsızcadırİlk yabancı limanda kaçıp gitmek Ben böyle yapmamıştım dersinUçarı değilim kadir bilirim,bildim dersinNeden,O neden yaptı dersinSorun çoktur boş bakan gözlereSen baktıkça beynin vazgecer sormaktanSonra kalpten bi atık yayılır tüm vücudunaAcıtan,dağıtan,ağlatan bi atık

Demek yine bana hüsran
Bana yine hasret var

Sözler versende kendine,o yine çıkar durur hayaliyleOlmazsa rüyalardaDurdursan kulaklarında

Silersin resimlerini,rafa kaldırırsın aldığı eşyaları,herşeyiniSevdiği şarkıları dinlemezsin hiçAdından söz ettirmezsin

Bi tek rüyalarda haykırırsın onaBi tek alkollüyken kıyamazsınRaftan çıkarır bakarsın hediyelerine,size ait olan herşeyineTakarsın onunla dolu cd yi bilgisayaraSlayt yapar bakarsın yaşadıkmı diyeBelki dayanamaz ağlarsın,belki çok sıkışır kalbin kapatırsın

Zaman unutmayı öğretemezZaten gerçekten sevmişsen bi köşede anıların kalsın istersinZaman başka şeyler öğretir insanaSavaşmayı,hayata dönmeyi,onsuzluğu kabullenmeyi,başını kaldırmayı

Allah çok büyüktür,bilirsinBişeyler alırken başka şeyler verir sanaKimbilir günün birinde seni hak edenide verirİşte son günler böyle düşünürsünAcın soğuduğu zamanlarBaşını kaldırdığın zamanlar

alıntı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com