Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
celalettin, cerrah, devretti, makamını, öğrenciye

Celalettin Cerrah, Makamını Bir Öğrenciye Devretti..

Eski 04-08-2009   #1
su perisi
icon111

Celalettin Cerrah, Makamını Bir Öğrenciye Devretti..

İSTANBUL-08042009 13;53

İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, makamını temsili olarak bir öğrenciye devretti

Görevi devralan Zeytinburnu Abdülhak Hamit İlköğretim Okulu 7 sınıf öğrencisi Yahya Furkan Tezcan, narkotik müdüründen brifing aldı
Türk Polis Teşkilatının 164 yılı kutlamaları kapsamında, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, makamını bir öğrenciye devretti Temsili olarak görevi devralan Zeytinburnu Abdülhak Hamit İlköğretim Okulu 7 sınıf öğrencisi Yahya Furkan Tezcan, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Bülent Köksal'a talimat verdi
Tezcan, İstanbul'da yakalanan uyuşturucularla ilgili bilgi vermesi için Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Bülent Köksal'ı makamına çağırdı
Bunun üzerine Köksal, ''Son 3 ay 10 günlük sürede, 1 ton 710 kilogram eroin, 910 kilogram esrar, 11 kilogram kokain, 2 milyon 200 bin captagon hap ve 11 bin extacy hap yakaladık'' şeklinde bilgi verdi
Tezcan'ın okul önlerindeki tedbirlere ilişkin sorusu üzerine de, 2008-2009 eğitim öğretim yılı içinde ''Okullar Masası'' kurduklarını söyleyen Köksal, 327 okul müdürüyle irtibata geçtiklerini 345 okulda 10 bin öğrenciye madde kullanımını azaltma konferansı verdiklerini ifade etti Okullarda alınan tedbirlerin artırılması talimatı'' veren Tezcan, ''Uyuşturucu, yeni nesillerimiz için büyük bir tehlikedir'' dedi
Daha sonra makamını Tezcan'dan devralan Cerrah, öğrenciler ve beraberindeki öğretmenlerle fotoğraf çektirdi ''Alo Kanka'' kısa mesajla ihbar hattı hakkında bilgilendirilen öğrenciler daha sonra emniyetten ayrıldı
ADNAN SULAR - İSTANBUL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com