Parmak Sokmayla Kızlık Zarı Bozulur Mu

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Parmak Sokmayla Kızlık Zarı Bozulur Mu

Kızlık zarı nasıl bozulur

Kızlık zarı hakkında bilgiler

Kızlık zarı vajinanın girişinden birkaç santim içerde, ortası delik, soğan zarı inceliğinde bir zardır Vajinaya bu zarın ortasındaki delikten daha büyük herhangi bir şey, birkaç santim girdiğinde, bu zar kenarlara çekilir, yani bozulur

Vajinaya girenin, penis, parmak, tampon ya da başka bir cisim olması durumu değiştirmez Kızlık zarı vajina duvarlarına doğru çekilirken, üzerindeki kılcal damarlar çatlar ve bir kaç damla kan gelir Bazı kızlık zarları esnektir, kılcal damar çatlaması olmaksızın kenarlara çekilebilir ve kanamazlar Kanama genellikle vajinaya ilk giriş sırasında olur, ilk girişi izleyen hafta içindeki girişlerde de taze yara nedeniyle ufak kanamalar olabilir Daha nadir olarak ilk giriş kısmi olabilir ve ilgisiz bir zamandaki tam girişte yeniden kanama olabilir

Kızlık zarı nedir?

Kızlık zarı doğa tarafından vajenin giriş kısmına yerleştirilmiş olan ve kesin görevi bilinmeyen bir dokudur,bazı bilim adamları adet görünceye kadar vajeni ve rahmi dışarıdan gelebilecek mikroplara karşı koruyan bir oluşum olarak,bazılarıda sadece bir doku kalıntısı olarak değerlendirirler

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Parmak Sokmayla Kızlık Zarı Bozulur Mu

Eski 02-28-2013   #2
Kayıtsız
Icon5

merhabalar nişanlımla telefonda sex yaparken parmagımı vajinama soktum cok acı duydum bi kaç saniye sonrada elimi attıgımda kan geldi sizce kızlık zarım bozulmusmudur
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-09-2013   #3
Kayıtsız

Parmaqımi wajinama soktum bosalırken kahverenqi katı bi sıwı geldi acaba kızlıqım bozuldumu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-08-2014   #4
Kayıtsız
Icon4

Ben ergenim ve bazen parmak sokuyorum kan filan da gelmiyo sadece vıcık vıcık oluo bozulmuş mudur?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-21-2017   #5
Kayıtsız

Eğer fazla şekilde sokup üstelik kan gelirse kızlık zarin bozulur ama kan falan gelmezse bozulmaz
Korkmayiniz geçmiş olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-30-2017   #6
Kayıtsız

Kız arkadaşımı parmakladim kan aktı bizi olur mu
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2017   #7
Kayıtsız

amk çocugu tabi olur kızı patlatmışın şimdi git evlen
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-10-2017   #8
Kayıtsız

Parmak soktuktan sonra kanama olmadı ama bir hafta sonra azıcık oldu ondan sonra da adet olmadım hiç bu ne oluyor ??
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com