Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dediğiniz, imkansız, istekleriniz

"İmkansız" Dediğiniz İstekleriniz Var Mı?

Eski 06-15-2008   #1
kezban

"İmkansız" Dediğiniz İstekleriniz Var Mı?

benim imkansız dediğim isteğim isteğim aklımdan geeçenlerin gercekleşmesi olurduah bi bilseniz neler var o aklılın içinde:S

SİZDE İMKANSIZLARINIZI PAYLASINKİMBİLİR BELKİ BİZ BİR İMKAN BULABİLİRİZ =)

(slogan gibi oldu yaa)

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : "imkansız" dediğiniz istekleriniz varmı?

Eski 06-15-2008   #2
KRDNZ

Cevap : "imkansız" dediğiniz istekleriniz varmı?

Ya ben bianda biçok yerde olmayı isterdim :))) Mesela bi zirvede yada okyanusun ortasında ya da geçmişe gitmeyi annemleri falan görmeyi isterdim geçmişte neler yapmış diye görmek için Bütün dünyayı gezmek hatta uçmayı bile isterdim:Pp Yada dalgaların sakin olduğu deniz kıyısında hamakta yatmak isterdimOoo daha neler istemezdim ki Roman olur yaaa:) Tabii bunları yaparken yalnız olmak istemem sevdiğimde yanımda olsun isterdim:P
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : "İmkansız" Dediğiniz İstekleriniz Var Mı?

Eski 06-15-2008   #3
kezban

şimdisevgili konuyu acmamda deha insan:)sana sesleniyorumistediklerin gercekten imkansız değil biliyormusunaynı anda bir çok yerdesin,birinin evınde birinin kalbınde birinin aklındabaksuanda evdesin ailenın yanında ama aynı zamanda ben seni yanımda sohbet ettiğim bi arkadasımmış gibi görebiliyorummarifet bunu insanlarda uygulayabilmekte:)okyanusun ortası,zirve fln onlarda kolay,zamanı geri almayı anneni görmek için yapıyosan onların iç dünyasına in(ama fazla inme ben indim cıkamıyorsunkaynana dırdırından asker yolu gözlemeye kadar aglaya aglaya anlatıyorne yapacagını sasırıyorsun)deniz hamak hepsi kolayyaaama birini sevmek ve yanında olması en zoru bu galiba:S

konuyu ben actım ama gör istedimimkansızın yok denecek kadar azdır hayattabunu bildiğin kadar imkanın olurbenim imkansızımı düşündüğüümde gerçekten imkansız yaniiben solup gitmiş bir gülün hiçte sebebi yokken tekrar canlanmasını istiyorumistemekte değil,beklıyorum yanızcaimkansızlıgını bile bile

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2008   #4
KRDNZ

Teşekkür ederim canım yaa çok güzel şeyler yazmışsın gerçekten okuyunca çok mutlu oldum ve imkansız olmadığını gördüm gerçekten bak sen kim bilir nerdesin ama yinede seninle güzelce konuşuyoruz değil mi:) Senin i solan gülün için de çare var Bahar ayları ne içindir Bütün solan gülleri canlandırmak için değil mi? Bak senin ki de ikansız değilmiş:)) Sadece baharı bekle;)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2008   #5
kezban

çok sekersin yaaama unutuyorsun canım benım bahr aylarında solan güller acmazonların yerıne yenıleri açarsolan solmustur bi kerebende yeni güllere talib olcam artıkama nasıl,ne zaman ve ne şekildebuda biraz imkansız gibi duruyor sanırım =)=)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-07-2009   #6
1die

kızkardeşim
dogdugunda ben 6 yaşındaydım
o dogdugunda 20 yasında falan olmak isterdım
neden mi:
kardeşim ateşli bir hastalık geçiriyor ve babam olacak adam da
ortalıklarda yok
kardeşim e felç geliyor
ayagı sekerek yuruyor şuan bıle
bır tek bunu ısterdım
o zmaa ben buyuk olsaydımda
bana ıhtıyaç olsaydı
doktora gıdebılırdık en azından

Çocuklarınıza dilini tutmayı ögretin,konusmasını nasıl olsa ögrenecektir /BFRANKLiN
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-08-2009   #7
delishhhh

imkansız olduğunu bile bile istemek eziyetten başka bir şey değildir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2009   #8
Gözyaşı

Ölmek belki benim için imkansızlık gibi birşey galiba

Eski 09-07-2009   #9
burak97

Bence imkansız diye bişey yok

Eski 09-12-2009   #10
Aragorn561

imkansız imkansızdır
(impossible is impossible)

Eski 01-05-2010   #11
Gözyaşı

Bütün dilleri bilmek isterdim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-04-2010   #12
kezban

insanın imkansızı onun sınırıdır, kamçısıdırimkansız yoktur diyorsan sınırın yoktur demektir,imkansız hep imkansız diyorsan hedefin az demektirinsan imkansızlarını umut ile oluşturur ve umutsuzluğu ile bitiriryani ters orantılı gibi gözüksede umudun varsa imkansız birşeyler düşünebilrsinimkansız ise ya zamanla imkanlı hale gelir yada önemini yitirip eskirbenim imkansızım var mı? malesef umudum yok
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-05-2010   #13
delishhhh

ne kadar umut edersen et birde ortada kocaman gözümüze kadar giren gerçekler vardır gerçektir ve olması gerektiği gibidir ne yaparsan yap ne istersen ne dilersen dile değiştiremezsin yoktur çıkar yolu evet bu umutsuzluğa sürüklermi sürükleyebilir sadece gerçekleri görmeyenleri
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-14-2010   #14
kezban

dünyada tek bir gerçek yokturbir konuda milyon tez her tezin içinde bölük bölük gerçekler vardıryani kader gibi meselahani oda bellidir ama bizim icraatlarımıza göre yönü değişir ya onun gibiumut etmek demek olacagına inanıp çaba sarf emek,didinmek peşini bırakmamakdırbirde soyut anlamda umut etmek vardıroda daha geniş düşünmek gerekiyorumutsuzluk mutsuzluksa ve kaba gerçekler canımızı fazlla yakmıssa,tatlı umutlar altında mutlu olmak istiyor insangerçekleri,mutsuzlukları hatırlatan bir sürü insan var zaten,hayalperestlik olsa da bu fazla sürmez merak etme :d
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-19-2010   #15
Gözyaşı

Boşanmak
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com