TBA RİNA 5'Lİ BANYO AKSESUAR SETİ KROM A476089

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

[*]TBA ürünleri estetik ve kaliteden her zaman çok daha fazlasıdır[*]Görsel şıklığının yanında fonksiyonelliği ve uzun yıllar sürecek müşteri memluniyeti esastır[*]TBA markalı ürünlerin tamamı; Banyo aksesuarları üretiminde 30 yılı aşkın deneyimin en üst düzey teknolojiyle buluşması sonucunda ortaya çıkmaktadır[*]TÜV / ISO 9001:2000 kalite belgesi ve sürekli aktif arıtma sistemine sahip tesislerde, çevreye ve doğaya zarar vermeden her zaman en iyi kalitede üretim TBA markasının vazgeçilmez ilkesi olmuştur[*]Banyo aksesuarlarında işlevselliği ve dekoratif öğeleri ön planda tutan tasarımlarla, banyoların hem kullanım rahatlığı hem de görsel zenginliği hedeflenmektedir[*]TBA banyonuza renk ve değer katan ürünler sunar[*]İncelediğiniz bu set dahilindeki bütün ürünler Pirinç üzeri Krom kaplanarak üretilmiştir[*]Ürünlerin tamamı 5 yıl garantili olup ayrıca ömür boyu paslanmama garantisi de vardır[*]Ürünün kutusunda duvar montaj malzemeleri bulunmaktadır

Ürünün Resimleri:

Ürün Özellikleri :
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Garanti Açıklama : KKTC ve Yurtdışına satılan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslararası garanti koşulları geçerlidir, bu koşulları araştırmak müşterilerimizin sorumluluğundadır

Piyasa Fiyatı - 07092012
55,90 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : TBA RİNA 5'Lİ BANYO AKSESUAR SETİ KROM A476089

Eski 11-19-2012   #2
Kayıtsız

Cevap : TBA RİNA 5'Lİ BANYO AKSESUAR SETİ KROM A476089

Ben TBA Ürünlerini hepsiburadacom da gördüğümde googleda araştırdım
firma süper her bütçeye uygun şık ürünlere sahip
üstelik hem üretici hem toptancıymış
bu yüzden de hepsiburadacom dan alıp kazık yemektense TBA'nın kendi online satış yaptığı wwwebanyomutfakcom dan alışveriş yapılması taraftarıyım
üstelik o kadar ilgililer ki başka online satış yapan sitelere benzemiyor
hepsiburadacom gibi yerlerde ürün satın aldığında hızlı gönderi densede 1 haftadan önce gelmiyor
ama bu firma anında kargoya veriyorlar,
iade etmek istediğin de ise anında hesapına paranı iade ediyorlar yada ürün sorunlu geldiyse anında karşılıksız 2 gün içinde yenisini göderiyorlar

takdir ettim TBA ve personelini ve böyle devam etsinler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com