Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Oylama: Kurtlar vadisi Terör
Oylama Ayarları
Kurtlar vadisi Terör

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kurtlar, terör, vadisi

Kurtlar Vadisi Terör

Eski 02-18-2007   #1
Lawinya

Kurtlar Vadisi Terör

KURTLAR VADISI TERÖR ÜN KALDIRILDIGI IYIMI OLDU SIZCE YOKSA KÖTÜMÜ

Bence coookk iyi oldu zaten sevmiyordum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-19-2007   #2
Gözyaşı

[QUOTE=Lawinya;49388]KURTLAR VADISI TERÖR ÜN KALDIRILDIGI IYIMI OLDU SIZCE YOKSA KÖTÜMÜ

Bence coookk iyi oldu zaten sevmiyordum[/Qbence kötü oldu gerçekleri saklıyorlar türkiyenin izlemesi gerek töreri

Eski 02-19-2007   #3
puslu

bazı şeyler hiçde laylaylom değil bencede yayınlanmalı gerekçe şiddetse amerikan filmlerinde fazlasıyla mevcut ne hikmetse onlar sonunsuz yayınlanıyor yakın geçmişimizse sansürleniyor çok yanlış
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-19-2007   #4
rebellious23

hiç iyi olmadı adam gibi bir dizi vardı onuda kapattılar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-21-2007   #5
tatia27

ben ilkini takip edemedim ama terör gibi bi konunun işlenmesi belki faydalı da olabilirdionu kaldıracaklarına ortada adam gibi program bırakmayarak sabah gündemini işgal eden kadın programlarını kapatmaları daha mantıklı olurdu toplumun uyarılması bilinçlendirilmesi ahmetin ayşeyle evlenmesi yönünde olmamalı ,içinde yaşadıgı toplumun bi başka yönü olan terör işlenmeli bence ben şahsen üzüldüm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 02-26-2007   #6
ctn_86

hiç izlemedim zilemeyi de tercih etmezdim zatenbence çok ii olduçünkü artık milliyetçiliği ayaklar altına alıp resmen şovenizme çevirdiler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-08-2007   #7
angelesdream

ben hiç kaldırılması tarftarı değildimçok üzülmüştüm duyuncada zatenınsanların gerçeklerı gormelerını ıstemıyorlar tabııo sabah sabah yayımlanan saçma sapan tv programları we daha neler neleryayımdayken tutupta o dızıyı seçmelerı neden sızce????
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com