Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Dış İşleri Bakanı Abdullah Gül`ün Cumhurbaşkanlığını Nasıl Karşılarsınız?
Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Olmasını İsterim 54 51.43%
Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı Olmasını İstemem 48 45.71%
Çekimserim 2 1.90%
İlgilenmiyorum / Fikrim Yok 1 0.95%
Oylayanlar: 105. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
abdullah, bakanı, cumhurbaşkanlığını, dış, gül`ün, işleri, karşılarsınız

Dış İşleri Bakanı Abdullah Gül`ün Cumhurbaşkanlığını Nasıl Karşılarsınız?

Eski 05-05-2007   #1
[KAPLAN]
icon111

Dış İşleri Bakanı Abdullah Gül`ün Cumhurbaşkanlığını Nasıl Karşılarsınız?

Dış İşleri Bakanı Abdullah Gül`ün Cumhurbaşkanlığını Nasıl Karşılarsınız ?

Eski 05-05-2007   #2
doctor88

bu sefer cumhuriyet meydanı ampullerle aydınlanacakgeliyor adalet ve kalkınma partisi geliyor

Eski 05-05-2007   #3
sawman

haklısın kanka geliyo akp kimse durduramaz artık

Yaşamla ölümü ayıran çizgi
Siyahla beyazı ayıramaz ki
Her yolun sonunda ölüm olsa da
Sevenleri kimse ayırmaz ki

ÇARŞI

Eski 05-05-2007   #4
angelesdream

açık söylemeliyimki abdullah gül hakkında henüz tam,açık ve doğru olduğuna emin olduğum pek fazla bilgiye sahip değilimve bunun içinde cumhurbaşkanı olursa ne olur cumhurbaşkanı olmazsa ne olur diye bir tartışmadayım kendı kendımeyanı durum benım için "çekimser"
anketin için teşekkürler sevgili kaplan

Eski 05-05-2007   #5
mami

Atatürk ün dahili ve harici bedhahların olacaktır dediği bütün her şey bügün AKP nin ampulerinin içinde yerini almış durumda aman millet dikkat edelim

Eski 05-05-2007   #6
ERen

bende abdullah gül ün cumhurbaşkanı olmasını istiyorum ama hep engelliyolar

Eski 05-05-2007   #7
basturk28

yedirmezlercumhuriyet düşmanı cumhurbaşkanı olup ATATÜRKün koltuğuna oturamaz EDISON BİLE PİŞMANülkenin akp illetinden kurtulması gerekiryoksa hızla bölünmeye doğru gideriz TÜRK olduğunu ifade edemeyen "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE " diyemeyen, çapulcubaşı barzaniye laf geçiremeyen zihniyet mi ATA'nın koltuğuna oturacak???

Eski 05-05-2007   #9
O_Z_A_N_6_1

"Türkiye'de cumhuriyetin sonu geldi Kesinlikle laik sistemi değiştirmek istiyoruz" ve Atatürk'ün heykelerine olan rahatsızılığını bildiren bir insanın Atatürk'ün koltuğuna oturmasının nasıl bir durum olacağını varın siz düşünün

Eski 05-05-2007   #10
asyaland

Kesinlikle olmasını istemiyorum

Arkadaslar cumhuriyeti kolay kazanmadı, laikliğe kolay sahip olmadı atalarımız lütfen biraz daha dikkat

Eski 05-05-2007   #11
TEMUR38

Abdullah Gül iki yıl boyunca Amerikan ajanlarının yetiştiği bi üniversitede eğitim almış İlginç değil mi??? Bana çok temiz gelmiyor ama o grup içindeki en iyisi gibi Bu arada Kayserili'yim

Eski 05-05-2007   #12
bozoklu38

adı üstünde be arkadaş ABDullah daha başka söze gerek var mı?

ha unutmadan ben de Kayserili'yim

karşılama diye bişi yok

Eski 05-05-2007   #13
hennibal_22
icon111

karşılama diye bişi yok

karşılama diye bir şey yok o adamları ülkenin çoğunluğu seçti bakan hatta başbakan yaptı ve o adamların geldikten sonra ellerindeki hamurla yaptığı ekmeklerde ortada biz onları meclise soktuysak neden köşke çıkmalarına karşı çıkalım kikimsenin bir iki ne idüğü belirsiz şaklabanın sözlerine inanacağını sanmıyorum

Eski 05-05-2007   #14
TEMUR38

ilginç dikkat etmemiştim güzel bir tespitABDullah Gül forum kuralları tarışmaya izin veriyor mu???

Eski 05-06-2007   #15
emrowski

isme yakıştırmalar yapmadan ismin anlamını öğrenin milliyetçi geçinmek kolay mesele bişeler yapmak

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com