Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dair, facebook, güzel, hayata, sözler

Hayata Dair En Güzel Sözler Facebook

Eski 10-21-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Facebook Hayata Dair En Güzel Sözler

En Güzel Sözler Facebook

Facebook Hayata Dair En Güzel Sözler

En Güzel Sözler Facebook

"Benden nefret ettiğini duydum Eğer seni düşünecek vaktim olsa, bende senden nefret ediyor olurdum"

Sevenler gece ölür,sevenler gece ağlar,sevenler gece düşünürMerak ediyorum sevenler gündüz ne yapıyorsunuz abilerim ablalarım

Şu zamane sinekleri çok alem oluyo Geçen gün Sinek ilacı sıkıyodum, Bana Diyoki : Abi Koltuk Altımada Sıkarmısın ?

MSN gibisin sevgili ; ilk bakışta UYGUN, üstüne düşünce MEŞGUL, arayıp sorunca DIŞARDA, iş ciddiye binince ÇEVRİMDIŞI

Bugün Biz Rahat Uyuyalım Diye , 13 Askerimiz Ebediyen Uyudu ! Allah mekanlarını cennet eylesin!

Tarih gibi Kadınlar da ikiye ayrılır MÖ (Makyajdan Önce) MS (Makyajdan sonra)

Hepimiz kaybettiğimiz yada ulaşamadığımız her şey için zamanı suçlarız Oysa unutma ki; Zaman konuşacak olsa, hepimiz utanırız

Sakın eski sevgilinizle tekrar barışmayı düşünmeyin Çünkü; yeniyi bulmak eskiyi tamir etmekten daha iyidir

Taş olmuş sanki kalbim; yine kırılmaktan korkup sevmiyor Umudum yok artık aşka ait Bir kalbim var; o da RABBIME ait !

Ne Reklam Yαpαrız görmemişler gibiNe De Övünürüz "Sonradan Görmeler" gibiBiz Sαdece "ŞÜKREDERİZ" bize yakışan gibi !!!

Öyle bir yerdeyim ki, Ne gitmesi mümkün nede kalması, Vazgeçmekle direnmek arasında; Akla Karanın tam ortasındayım!!

Senin Acizliğin Kadar Benim Asilliğim Var! Bir Avuç İtle Köpekle Diklenme Bana! Benim Arkamda Çanakkalem, Sakaryam Var!

AsLındα ßυ Şєhri Sєvмємin Tєk Nєdєni Köşєbαşını Döndüqüмde SєninLє KαrşıLαşмα İhtiмαLiм &

Üzülme, Terk Etti Diye Bu Yılın Modası Böyle, 3 Gün Sever, Sonra Bezer Senin Aradığın ASLI ile KEREM, 21 yy'da ne Gezer

Hüznümü ikiye böldüm… Birini sabah, birini gece yaşıyorum… Bu saatten sonra kimseyi çekemem ben, Kendi yükümü zor taşıyorum

Dostlar'm diye sölemiyorum bi coqu ticaretle uğrasır Haklarnı yiyemem cok ii satıs yaparlar

Kiyamet Alameti yoktur" diyen Zekeriya Beyaz'a Nihat Hatipoglu'ndan müthis cevap ; "SEN EN BÜYÜK ALAMETSIN ZATEN"

Bi zamanlar " Senin İçin Ólürüm "Diyen Şahiz Şimdi Kim İçin Ölüyorsun Çok Merak Ediyorum

Ey İnsan kaf dağı kadar yüksekte olsanda, kefene sığacak kadar küçüksün Unutma herşeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzülürsün

İstediğin kadar hayatımın kıyısında, köşesinde bulunabilirsin Üzgünüm ama bir daha asla 'merkezinde' olmayacaksın

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır, Diploma insanın cehlini alsada; "Hamurunda varsa eşeklik, baki kalır"

Bugün kitap izledim, film okudum, yemek dinledim,müzik yedim Aklım sendeydi hiçbir şeyi doğru yapamadım Şaşkınım

Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com