Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akınızda, aldatılan, askere, bulunsun, erkek, gidip, zekası

Askere Gidip De Aldatılan Erkek Zekası... Akınızda Bulunsun!

Eski 07-09-2009   #1
1die

Askere Gidip De Aldatılan Erkek Zekası... Akınızda Bulunsun!

Her Türk Vatandaşı erkeği, birgün mutlaka yapmak zorunda olduğu askerlik görevi için ailesinden yakınlarından dostlarından ve en akılda bırakıcı olarak da sevgilisinden ayrı kalmak zorundadır Aile dostlar yakınlar tamam da ya sevgili

Birgun sevgilisi olan bir adamın askerlik zamanı gelir Gitmeden önce herşey konuşulur anlaşılır sözler verilir ve artık gitme vakti gelir Yanına sevgilisinin ve ailesinin fotograflarını da alarak görev yoluna düşen asker için aslında herşey çok kolay gelir başlarda Sevgilisine sık sık mektup yazar sık sık cevap alır çok nadir olarak da telefonla görüşürler herşey güzel gitmektedir Ta ki adamın sevgilisinden gelen bir mektuba kadar Mektupta aynen şunlar yazmaktadır

"Artık seni beklemekten yoruldum, çok sıkıldım, daha fazla beklemek istemiyorum, hemen gelicem desen de soğudum senden artık seni sevmiyorum Zaten başka bir sevgilim var bir süre sonra onun yanına taşınacağım Senden tek isteğim var sana verdiğim resmimi geri verir misin? ondan sonra da mektup atma bir daha"

Mektubu okuyan adam deliye döner Eli ayağına dolaşır Ne yapacağını bilmez haldedir O şokla 3-4 gün kendine gelemez Geceleri uyuyamaz Derken aklına aniden birşey gelir Hemen kalkıp olayı arkadaşlarına anlatır ve onlardan sevgililerinin resimlerini ister sonra da hepsini bir zarfın içine koyar Bir kağıda da ufak bir not yazar ve gönderir

"Kusura bakmayın ama sizi tanıyamadım Lütfen resimlerden hangisi size aitse alın"

Çocuklarınıza dilini tutmayı ögretin,konusmasını nasıl olsa ögrenecektir /BFRANKLiN
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Askere Gidip De Aldatılan Erkek Zekası... Akınızda Bulunsun!

Eski 07-09-2009   #2
rock_alltime

Cevap : Askere Gidip De Aldatılan Erkek Zekası... Akınızda Bulunsun!

Konu "Komedi" bölümüne taşınmıştır!
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com