Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
açık, değiştirme, ilköğretim, okulu, şifre

Açık İlköğretim Okulu Şifre Değiştirme

Eski 09-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Öğrenci giriş bölümünden giriş yapıyoruz ve açılan sayfada sol kısımda KULLANICI İŞLEMLERİ var oraya tıklıyoruz hemen altında Öğrenci Şifre Değştirme butonu var oraya tıklayarak şifre değiştirme işlemimizi yeniliyoruz hepsi bu

[img]images/smilies/maxih1 (21)gif[/img]

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Açık İlköğretim Okulu Şifre Değiştirme

Eski 12-16-2013   #2
Kayıtsız

Cevap : Açık İlköğretim Okulu Şifre Değiştirme

bunu anladım fakat yeni şifreyi yazdıktan sonra onay butonu yok nasıl onaylanıyor cevap bekliyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 03-18-2015   #3
Kayıtsız

Öğrenci giriş bölümünden giriş yapıyoruz ve açılan sayfada sol kısımda KULLANICI İŞLEMLERİ var oraya tıklıyoruz hemen altında Öğrenci Şifre Değştirme butonu var oraya tıklayarak şifre değiştirme işlemimizi yeniliyoruz hepsi bu

[img]images/smilies/maxih1 (21)gif[/img][/QUOTE]

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com