Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkralarr

+15 Fıkralarr

Eski 08-22-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

+15 Fıkralarr

PSİKOLOG
Kadınla kocasının arasında uzun süredir bir faaliyet yokmuş Koca ne yaparsa yapsın karısının ilgisini çekmeyi başaramıyormuş En sonunda çareyi karısını bir psikoloğa götürmekte bulmuş Psikolog genç ve güzel kadını problemini cözmek için :

"Anlatın bakalım bir gününüz nasıl geçiyor "demiş

Kadıncağız baslamış anlatmaya

"Sabahlari işe geç kalmamak için taksiyle gidiyorum Fakat yanımda para bulunmadığından soför " Bayan ya parayı ödersiniz ya da " diyor Mecbur kaldığım için ' ya da ' yı seçiyorum

Durum böyle olunca işe gec kalıyorum tabii Patronu kapıda kaşlarını çatmış beni beklerken buluyorum Patron," ise böyle geç gelmeye devam edersen seni işten atarım ya da " diyor Yine 'ya da' yı tercih etmek zorunda kalıyorum

Akşam eve yorgun argın geldiğimde ev sahibi kapıya dayanıp kirayı yine bir hafta geciktirdiğimizi belirterek " ya kirayı hemen ödersiniz ya da " diyor Eee, haliyle 'yada' yı tercih ediyorum

Kocam eve geldiğinde de o işi yapacak halim kalmıyor tahmin edersiniz "

Psikolog kadına bakıyor :

"Hanımefendi tüm bu anlattıklarınızı kocanıza anlatabilirim ya da"

DOKTOR YAPMA!!!

Çekici bir genç kadın, çok zayıf bir bebeği doktora kontrole götürür bebeğe bakan doktor: - "bu çocuk iyi gıda almıyor", der ve kadına dönerek: - "lütfen soyununuz", diye rica eder soyunan kadının göğüslerini iyice kontrol eden doktor: - "düşündüğüm gibiymiş hanımefendi" der, "sizin hiç sütünüz yok" kadın: - "tabi olmaz doktor bey", der "ben çocuğun teyzesiyim"

100 KATLI OTELDE HAYAT KADINI

Bir hayat kadini intar et miş 100 kattan atlamiş ama onu 60 inci katta bir ingiliz tütmüş atlama hayat güzel oynariz gezeriz demiş o sonra ne yaparız demiş yatariz demiş o yine atlamiş biri tutmüs 51 katta oda aynilarini saymiş sonra demiş yatacaz demiş temel 15 katta yakalamiş sormuş niye tuttun birak benidemiş temel büssürü saymiş hayat güzel felan kadin sormüş hiç yatmiyacaz miyiz demiş temel vay o demiş aşşagiya atmiş onu

ÖP BENİ

Delikanlı sevgilisini aksam eve bırakırevin önünde masum bir
Fısıltıdan sonra ateşlenirbir elini duvara dayayarak
- "beni bir öper misin"
Kız:
- "deli misin evin önünde annemler görür" der
Erkek:
"ne olacak canim bu saatte kim görecek, ne olur seni çok seviyorum
Kız:
- "ben de seni ama olmaz"
Erkek çok ateşli tabi devamlı ısrar eder bir ara aniden merdivenlerin ışığı yanar ve kızın küçük kız kardeşi belirir
Küçük kız:
- "babam diyor ki öpecekse öpsün, gerekirse ben öpecekmişim, o da
Olmazsa kendisi gelecekmiş ama o hayvan oğlu hayvana söyle elini
Diyafon düğmesinden çeksin dedi''

Sen Benim Kocammısın?

Hanımefendi giymiş daracık eteği gelen otobüse binecek fakat adım atamaz eteğin darlığından ve arkadan bir düğme açar yine adım atcamaz bir düğme daha açar yine adım atamaz bir düğme daha açınca arkadaki erkek bunu kucaklar ve otobüse çıkartır şaşıran kadın dönerek derkii sen benim kocammısın be adam beni kucaklıyor ve otobüse bindiriyorsun diyince adam derki be kadın sen benim karımmısınki pantalonumun bütün düğmelerini çözdün

Asker ve sevgilisi

İki sevgili varmış ve gün gelmiş erkek olan sevgili vatani görevini yapmak üzere askere gitmiş kız bu arada başka birini bulmuş askerdeki sevgilisine "kusura bakma, hayatıma bir başkası girdi sendeki fotoğrafımı gönderir misin lütfen" şeklinde bir mektup yazmış askerdeki çocuk çok üzülmüş ama kıza öyle bişi yapması lazımmış ki; askerlik güzel geçsin hemen alaydaki tüm erkeklerden yanlarındaki kız, sözlü, kız kardeş, sevgili resimlerini ödünç toplamış yanlış yapan kızın resmi de dahil olmak üzere hepsini bir zarfın içine koyup kıza göndermiş küçük birde not iliştirmiş mektuba "pardon ama senin hangisi olduğunu çıkaramadım içlerinden kendi fotoğrafını al ve gerisini lütfen geri yolla" : )

Alıntı Yaparak Cevapla

+15 Fıkralarr

Eski 08-22-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

+15 Fıkralarr

Asker ve sevgilisi

İki sevgili varmış ve gün gelmiş erkek olan sevgili vatani görevini yapmak üzere askere gitmiş kız bu arada başka birini bulmuş askerdeki sevgilisine "kusura bakma, hayatıma bir başkası girdi sendeki fotoğrafımı gönderir misin lütfen" şeklinde bir mektup yazmış askerdeki çocuk çok üzülmüş ama kıza öyle bişi yapması lazımmış ki; askerlik güzel geçsin hemen alaydaki tüm erkeklerden yanlarındaki kız, sözlü, kız kardeş, sevgili resimlerini ödünç toplamış yanlış yapan kızın resmi de dahil olmak üzere hepsini bir zarfın içine koyup kıza göndermiş küçük birde not iliştirmiş mektuba "pardon ama senin hangisi olduğunu çıkaramadım içlerinden kendi fotoğrafını al ve gerisini lütfen geri yolla" : )

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com